2733
2734
بیا خودم همه کست شم😂🥰😂😂

😍😍 جون

خدایا..کی منو از این برزخ نجات میدی کی میفهمم دوستم داره یانه 💔کی این بلاتکلیفی تموم میشه! نکنه فراموش شدم؟ چه گناهی کردم که اینجوری دارم نابودمیشم  من که همیشه مراقب بودم دل نشکنم💔درسام چی میشه خدایا ترو به زهرات کمکم کن زندگیمو عشقموبه خودت سپردم..اگه تا آخرشو خوندی لطفا برام دعا کن اگه یه صلوات کوچولوهم برام فرستادی بهم بگو برات بفرستممرسی مهربون به امید روزی که همه این اتفاقای تلخ به اتفاق شیرین تبدیل میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کللللللللل بکشید و شادی کنید هو هو برای خوشبختی دوتا عقاب عاشق دست و جیغ و هوراااا

ممنون این حس خوبو برای همه جوونا خواستارم

لا# حول ولا قوت اللله بالله

متاسفانه ایموجی چشم زخم ندارم خودتون تصور کنین🌐🌐🌐🌐🌐🌐🌐🌐🌐

کللللللللل بکشید و شادی کنید هو هو برای خوشبختی دوتا عقاب عاشق دست و جیغ و هوراااا

تووووو منووووو فروختی بروووووو حالشوووو ببر با من نموندی 😂😂😂

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
الان چرا کسی نمیگ چجوری عکس میزارین؟؟؟؟ وا چرا اینجوری هستین شما 

عشقم‌نگا همین جا که تایپ میکنی دوبار کلیک کن یا بزن رو اون عکس کوچولو بالای کادر چتت یه نوار مشکی میاد میره گالریت اونجا انتخاب کن ارسال کن

من ب سینگلیم متعهدم شرمنده✋

خیلی.......😂😂

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
ممنون این حس خوبو برای همه جوونا خواستارم لا# حول ولا قوت اللله بالله متاسفانه ایموجی چشم زخم ن ...

چش نخوریمممم ایشااااللله صلوات محمدی بفرس

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
2706