2737
2739
عنوان

همین الان دارین چیکار میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 68 پست

دلتنگ خواهرامم که دارن میرن و باز تا چندماهی تا بیان نمیتونم از نزدیک ببینمشون!بفکر بیماری مامانم و اینکه خدا یه راهی برای درمان جلوی پامون بذاره🙏

فک کنم.غمگین.ترینِ توی تاپیکت منم ! میرم که حالتون بد نشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جیش دارم. ب این فک میکنم ک ۱ ساعت دیگ هم میتونم تحمل کنم یا ن🤔

تو میتوانی😂

یک عدد پاترهد می باشم❤⚡🧙‍♂️                     تاپیکهام با موضوع معرفی کتاب هستن📚💖               کسانی که تاپیکامو میخونن و علاقه دارن حتما لایک کنن❤                                                                    خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد : یا کتاب های خوب📚 یا دوستانی که اهل کتاب باشند📚💞"ویکتور هوگو"
اره مشدم سرده ، این ترم ما هم گفتن کلاسا مجاری ولی امتحانات حضوری

وای وای واییییی سرمای مشهد خیلیییی بدددهههه

ما شیرازیم

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2731
وای عاشق این کارم😂😂

خیلی حال میده خدایی😂😂😂

یک عدد پاترهد می باشم❤⚡🧙‍♂️                     تاپیکهام با موضوع معرفی کتاب هستن📚💖               کسانی که تاپیکامو میخونن و علاقه دارن حتما لایک کنن❤                                                                    خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد : یا کتاب های خوب📚 یا دوستانی که اهل کتاب باشند📚💞"ویکتور هوگو"
2738
من چادر سر کردم می‌خوام برم نماز بخونم و الان که گفتی افتادم تو فکر دانشگاه آخه منم ورودی بهمن ثبت ن ...

کدوم شهری؟چ رشته ای چ دانشگاهی؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
اره مشدم سرده ، این ترم ما هم گفتن کلاسا مجاری ولی امتحانات حضوری

وای خیلی دلم میخواد برم حرم دلم بدجور هوای حرم کرده🥲

با عشق به bts زندم ؛ با عشق به bts زنده میمونم ؛ با عشق به bts زنده خواهم ماند ، با افتخار army هستم ! با احترام به همه هیترا ولی میپیچونمشون لای پیپرا💜💜💜

هوا رو بخوام بگم ۱۸ درجه زیر صفر🙂 اردبیلم و اینکه دارم می نی سایت میخونم دراز کشیدم گوشیم بین دوتا انگشتامه 😂 پتو هم کشیدم روم. زیر کرسی هم درازکشیده دیگه چی میخوای😂

لطفاً امضای من رو نخون.................................. مگه با تو نیستم عزیزم؟؟؟...................................... کجا میری داداچ؟😒............................................. تو که تا اینجا مصرانه اومدی یه صلوات واسه پولدار شدن همه بفرست مرسی🥺😂❤️ وسط چت میگی بیا بغلم اونم میگه اومدمممممم. ساقیتون حلال خوره😐😂 میگه شخصیت منو از حرف زدم قضاوت نکن... پس چیکار کنم کثافت؟؟؟ از رو شورتت بشناسمت؟  تویی که داری امضامو میخونی، امیدوارم آرزویی که تو دلته برآورده بشه...✨
2706