2733
2734
عنوان

خوش مزه ترین شیر خشک چیه؟

31877 بازدید | 18 پست
سلام مامان های گل من به پسرم که 14 ماهه است شیر خشک ببلاک می دم ولی خوب نمی خوره مامانم می گه بد مزه است و یه شیر خوش مزه براش بگیر می شه راهنمایی کنین چه شیری خوبه براش بگیرم؟
مرسی از همفکریتون
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه ایران هستی جیزی که هم از همه جا پیدا بشه و هم خوش مزه باشه مارک نستله به اسم نان هست و الان شماره 2 بهش بده البته شماره 3 هم داره که از 10 ماه به بالا باید داد که من تو ایران ندیدم تا حالا. تا اونجایی هم که میدونم شیر خشک از پاستوریزه خیلی بهتره عزیزم . نوش جونشششش
2738
ببلاک
من همه مارکی به بچه ام دادم
هومانا اس ام ای نان ولی ببلاک از همه بهتر بهش ساخت و هر کی هم از سیر خشکش ناخنک میزنه میگه مزه شیر های قدیمی رو میده چقدر خوشمزه است
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
مامان آرتین جان . این شیرخشکهایی هم که میدی با همون شیرگاو درست شده دیگه. اما به هر حال اگه نمی خوای شیر پاستوریزه بدی.می تونی شیرخشک هومانا 3 بدی با طعم سیب. خیلی خوشمزه است البته یه نکته اینکه این شیر ممکنه به همه نسازه بعضی وقتها ممکنه بچه اسهال بشه.
ببلاک 3 هم می تونی بدی طعم وانیل داره.
یا اصلا همون شیر خودش رو یه کمی خامه شکلاتی توش بریز البته اگه خامه براش مشکلی نداره.
عزیزم شیر نان خوبه هومانا هم خوشمزس به خصوص هومانا 3.برای وزن گیری هم خوبه.من خودم ببلاک3میدم تا یکماه پیش هم ببلاک2 میخورد.من همه شیرا رو امتحان کردم ولی دختر من از ببلاک از همه بیشتر خوشش اومد.یه چیز دیگه!بعضی بچه ها کلا شیر بد میخورن مثل دختر من.اینجور بچه ها رو هرکاری هم بکنی کم شیر میخورن
2706