2733
2734

میگن عین سرما خوردگیع

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من شدیدددددددد گلو دردم کیپ شدم نمیتونم حرف بزنم از صبح ویشب شهربازی رفتم با دخترم🙃😐😕

ماسک داشتین؟

ایشالا که کرونا نباشه ولی خب شهربازی منبععععععع الودگیه ب نظرم

خدایا شکرت ❤️
2740

ولی درنهایت نگران نباش اصلااا.من هفته ی ۸ام‌بارداریم‌کرونا گرفتم دقیقا ۲هفته به کللللللی افتادم‌.اما خییلی به خودم رسیدم .

غذاهای مقوی میخوردم .سرخ شده اصلل نمیخوردم .گوشت توشیشه .گوشت کبابی.سوپ داغ و تند.آبمیوه فراووون.ابجوش عسل لیموی تازه.ایناهارو میخوردم عالی بود .تغذیه خیلی مهمه .و دوهفته حموم‌نرو و اسپند دود نکن .چون‌دود اسپند و بخار حموم باعث‌میشه ریه نرم‌شه و شرایطش برای درگیری فراهم شه

ولی درنهایت نگران نباش اصلااا.من هفته ی ۸ام‌بارداریم‌کرونا گرفتم دقیقا ۲هفته به کللللللی افتادم‌.اما ...

سوپ داغ و تند ضرر نداره برای نی نی؟ 🤔 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
ولی درنهایت نگران نباش اصلااا.من هفته ی ۸ام‌بارداریم‌کرونا گرفتم دقیقا ۲هفته به کللللللی افتادم‌.اما ...

ممنونم عزیزم واقعا

انشاالله که نباشه ولی اگه بود حتما انجام میدم این کارارو

بابچه کوچیک و بارداری خیلی سخته 

خدایا شکرت ❤️
خطرناکه برای جنین؟؟

من گرونا دلتارو گرفتم وقتی ۸هفته باردار بودم که بشدت وحشتناک و علائم شدید داشت ولی خداروشکر باتغذیه مفید و مقوی خوب شدم برای جنینم هیچ آسیبی نداشت و هفته دیگه زایمانمه.این جدیده که خیلی سبکه .اصلا اصلا اصلل نترس

2706