2733
2734

یه نفر تعریف میکرد،دو نفر جفتشون پزشک بودن و یه دختر هم داشتن.خانومه سالای قبل درامد روزانه ش دو سه میلیون بوده.برا سالای قبل البته.الان طبیعتا بیشتر. ولی بعدا طلاق میگیرن و الان دخترشون بزرگ شده. این دوتا که دکترن و سواد دارن و پول دارن و ... اینا دیگه چرا طلاق میگیرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول بگم همه ی ادما مثل هم نیستن

ولی من ک هرچی دکتر تا اینجا تو زندگیم دیدم هیز و بدچشم و خیانتکار بودن و با بقیه زنا تیک زدن یا دوست شدن

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)

من خانم دکتر آقا دکتر میشناسم طلاق گرفتن .بخاطر اعتیاد.خیلی تلاش کرد ترکش بده ولی نشد از هم جدا شدن

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2738

ربطی نداره بلاخره انسانن الان فهمیدن انتخابشون اشباه بوده

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

واقعا دکتر بودن توجیهی برای روابط خوب بین زن و شوهر نیست

البته خب دکترا دیگه مشکل مالی و اینا ندارن ولی طلاق دارن مثل بقیه مردم

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود
2706