2733
2734

اون موقه که میتونستم ازدواج کنم وقیافه مهم نبود نکردم

ولی حالا که دیگه قیافه واسه پسرا صدرصدیه دیگه امید ندارم و باید این ارزو رو به گور ببرم

منتظرم روزی هستم که همه خوشبختیمو با گوشت وخون حس کنن و اون روز دیر نیس چون خدا با من است خدای بزرگ ومهربان بیشتر از بی نهایت دوستت دارم 😊🌷🙏من به معجزه خدا ایمان دارم همانطور که خدای یوسف پیامبر زلیخا را  جوان ساخت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امضاتو بخون امیدوار میشی 🥰

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
سنت

۲۷

منتظرم روزی هستم که همه خوشبختیمو با گوشت وخون حس کنن و اون روز دیر نیس چون خدا با من است خدای بزرگ ومهربان بیشتر از بی نهایت دوستت دارم 😊🌷🙏من به معجزه خدا ایمان دارم همانطور که خدای یوسف پیامبر زلیخا را  جوان ساخت😊
چندسالته ؟ 

۲۷

حستو بذار ساعت ۹ دم در خونه بیان جمش کنن

دختر اصلا ازدواج نکردی 

خب ک چی این همه آدم بدون ازدواج ی زندگی عالیو دارن

دوما اونی که تورو دوست داشته باشه این چیزا مهم‌نیست براش

سوما هیچوقت چهره کسی عیب نیست و اونی که از روی چهره آدمو جاج میکنه همون بهتر ک نزدیکت نیاد

2738
مگه خوشبختی به ازدواجه ؟

واسه منی که نمیتونم بدون محبتسر کنم بله

حستو بذار ساعت ۹ دم در خونه بیان جمش کنن دختر اصلا ازدواج نکردی  خب ک چی این همه آدم بدون ازد ...

من نمیتونم اصلا تنها باشم افسردگی گرفتم

همسر روزی هست که خدا به ادم میده مگه خدا دستش بسته که نمیتونه بهت روزی بده برو طرز فکرتو عوض کن روزی ...

الان همه قیافه واسشون مهمع

2706