2737
2734
یعنی چجوری این اتفاق میوفته

اینجوری که با رفتارت پیام بی ارزشی به طرف میدی 

کسی که میترسه بهش خیانت بشه و این رو به صورت نگرانی نشون میده داره ناخودآگاه این پیغام رو میرسونه که من آنچنان با ارزش  نیستم که با من باشی و از اونجایی که اگر خودتو بی ارزش بدونی اونم کم کم تو رو بی ارزش میدونه رابطه از مدار اصلی خارج میشه گاهی هم ممکنه خیانت نشه بهت ولی طرف خسته میشه اگر مدام نگران ببینتت مثل کسایی که شوهراشون پارانوییدن خیانتکارم نیستن ولی خسته شدن از طرف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خودت بگو آیا ترس من ازخیانت پیشگیری میکنه ؟ و جواب خیره  در لحظه حال باش  ولی موقته ...

ممنون

ببخشید یه سوال دارم ، من خیلی خجالت میکشم و شرم دارم

حتی گاهی تصور عاشقانه نمیتونم داشته باشم یهو خجالت میکشم

مراجعه کنم به روانشناس بهم‌تکنیک میده؟و چقدر طول میکشه تا رفع بشه؟

ممنون ببخشید یه سوال دارم ، من خیلی خجالت میکشم و شرم دارم حتی گاهی تصور عاشقانه نمیتونم داشته باش ...

بستگی به همکاری و وضعیتت داره من کامل بررسی نکردم 

ولی قطعا میشه 

مطمئن باش نرفتنش بد تره و سایتم راه حل این چیزا نیست پس اینجا نپرس برو

2738
سلام  ممنونم عزیزم از دلگرمیت اره خودم احساس ناکافی بودن دارم😢بخاطر این میگم از من بدش میاد ...

هیچ وقتربهش نگو من لاغرم؟هیکله منو دوست داری؟همیشه با خودت بگو من بهترین هیکل رو دارم.من زیبا هستم.تا ملکه ذهنت بشه.وقتی پیش شوهرت هستی بگو چه کار خوبی کردی که من شدم همسرت.یه خانم زیبا.منم مث شما لاغرم