2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو راست بهت بگم 

با این تفکری که داری شک نکن بهت خیانت میکنه 

خودتو عوض کن 

اغلب وقتی امیدت را از دست میدی و فکر میکنی این آخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه : آرام باش عزیزم این فقط یک پیچ بود نه پایان!!!!

ببین یه چیزی هست قانون جذب سعی کن همیشه به چیزای خوب فکر کنی نه بد ،مثلا چرا فکر نمیکنی تنها شوهری که وفا داره همسر توئه  اینجوری قلبا ایمان داری که باهاش خوشبخت میشی 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2738

مگه جیزی ازش دیدی؟اگه ندیدی پس این فکرهای بیخود رو بریز دور.مثبت اندیش باش چون به هر چی زیاد فکر کنی همون میشه.بدبینی هم خودت رو آزار میده هم طرف مقابل رو .این طوری زندگی زناشویی هم نابود میشه

ببین یه چیزی هست قانون جذب سعی کن همیشه به چیزای خوب فکر کنی نه بد ،مثلا چرا فکر نمیکنی تنها شوهری ک ...

من اینکارو میکنم همیشه ولی با کاراش مدام حس میکنم یه غلطی داره میکنه. نمیذاره خودش ذهنم باز بشه و مجدد اعتماد کنم

2706