2733
2739
عنوان

مراقب باش😅

218 بازدید | 30 پست

مراقب افکارت باش که گفتارت می شود✨

مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود✨

مراقب رفتارت باش که عادت می شود✨

مراقب عادتت باش که شخصیت می شود✨

مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود✨

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼

چشم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلاااااااااام نامرد😂

سلاممممم😃❤

خوبی

چراااااا من به این خوبی💔

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
خوب نیستم😣 تو جیگری😂 امتحان داری؟

چرااا🥺🥺🥺🥺🥺

آره هنو تموم نشدن

2738
الان اینها درست  ولی با مادری که خر نفهمه. و بین بچه هایش فرق می‌گذارد چه باید کرد؟  ماد ...

عزیزم تجربه ی ۲۰ ساله ی من میگه زورت به آدمای اطرافت نمیرسه به خودت که میرسه .منم ۲۰ سال تلاش کردم بهشون بفهمونم همیشه بزرگتر ها راست نمیگن یا کارهاشون درست نیست ولی افسوس .....

پس نتیجه گرفتم خودم رو کمتر جلو شون افتابی کنم و میبینم بیشتر جواب داده گاهی بزرگترین تنبیه دریغ کردنه خودت از دیگرانه حالا دنبال بودنه با منن منم که اومدم نی نی سایت 🤪🤪🤪🤪

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
افکار من خودکشیه بعضی وقتا تو شخصیتم تاثیر داره؟

چرا عزیزم شما ها که هنوز اول راهید 

💔

من هنوز اون نوشته ی پر از انرژی تو خوندم انگیزه گرفتم 😂😂😂

2706