2733
2739
عنوان

خانومای مهربون

74 بازدید | 6 پست

من واقعا به دعاهای شما اعتقاد دارم دوبار جواب گرفتم ممنون میشم ازتون دعاکنید گره کار شوهرم باز شه ازاین حیرونی بدبختی دربیایم چندروزه هی گریم میگیره.توفشاریم. ممنونم ازتون 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
دعا میکنم عزیزترینم ❤️💋اینم روپیشونیت ابجیمم

ممنونم عزیزم. چندروز تو فشار مالی هستیم همه چیمون گره خورده. این وسط چندتا دردو مرض گرفتیم اگه تا فردا پس فردا مشکلمون حل نشه بدیختیم دیگه. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم. چندروز تو فشار مالی هستیم همه چیمون گره خورده. این وسط چندتا دردو مرض گرفتیم اگه تا فر ...

خوشگلم درکت میکنم نفسم بخدا دعات میکنم عزیزدلم نگو درد ومرض عزیزمن اتفاقه خوشگلم ایشالله تا دو روز همه چیز حل میشخ عشقمم

2728
خوشگلم درکت میکنم نفسم بخدا دعات میکنم عزیزدلم نگو درد ومرض عزیزمن اتفاقه خوشگلم ایشالله تا دو روز ه ...

اگه حل نشه اخرماه باز میرسیم به کرایه خونه و قسطامون دیگه کارمون تمومه. هیچکسم نداریم رو بزنیم قرض کنیم. از همه بدتر بی کسیه واقعا 

اگه حل نشه اخرماه باز میرسیم به کرایه خونه و قسطامون دیگه کارمون تمومه. هیچکسم نداریم رو بزنیم قرض ک ...

شما که بی کس نیستی نفسم خدا هست من بندشم هستم درخواست دوستی بده خوشگلم

شما که بی کس نیستی نفسم خدا هست من بندشم هستم درخواست دوستی بده خوشگلم

خدا که فقط ما بدبخت بیچارها گیر اورده . این دوروز کم اوردم دیگه واقعا . الان ۵ساله ازدواج کردم از همون اول تا الان که یه دختر ۴ساله دارم هیچکس نشده کمکمون کنه چه مالی چه روحی. من حتی زایمانم تنها بودم مثل بدبختا. مالی حتی یه ضامن پیدا نشد وام بگیریم بتونیم پول پیش جور کنیم.