2733
2734
عنوان

هر کی بیداره بیاد حاضری بزنه 🥳🥳🥳🥳فقط باردارا نیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1862 بازدید | 300 پست

من که کلا نمیترسم شما بخونید شاید ترسناک بود براتون 

شنیدم که دختر چهار ساله ام آهنگی را می‌خواند که مادرم در کودکی برای من می‌خواند، از او پرسیدم که آن را از کجا یاد گرفته است، گفت: "مادربزرگ همیشه قبل از خواب آن را برای من می‌خواند." اما مادربزرگش پنج سال قبل از تولد او فوت کرده بود.

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوک😂 تو خونه مامانبزرگم رفته بودم توت بچینم نرده بونو گذاشتم تک تک پله هایی ک میرفتم بالا پشتمو نگ ...

بهش میگفتی توت میقولی  

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈

در حالی که من در بالکن خانه ایستاده بودم و بچه‌های محله بازی می‌کردند، دختر همسایه به من نگاه کرد و گفت: "فرزندت چه زمانی به دنیا می‌آید؟" از سوال او تعجب کردم و عصر همان روز متوجه شدم که باردار هستم.

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2731
من که کلا نمیترسم شما بخونید شاید ترسناک بود براتون  شنیدم که دختر چهار ساله ام ...

من بیشتر دلم گرفت

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2738
😂😂😂اون موقع مد نشده بود خوبه بالا درخت نبودا سکته میزدم درجا

صحیحح

باحاله ک من عاشق صحنه های ترسناک و هیجان انگیزمم

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
در حالی که من در بالکن خانه ایستاده بودم و بچه‌های محله بازی می‌کردند، دختر همسایه به من نگاه کرد و ...

😨😨😨

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

برادرم شب‌ها در خواب راه می‌رود و یک شب در حالی که خواب بود به اتاق من آمد و گفت: "مراقب شیطان پشت سرت باش."

2706