2733
2734

نععع من نمیخام پیری زود رس بگیرن 

چیکار کنم کل روز برق نبود منم همشو گرفتم خوابیدم الان خوابم‌نمیاد

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بین ساعت ۲ تا ۵ صب اگ نخابی پیری زودرس میگیری و مغزتم ب مرور کوچیک میشه فک کنم من الان مغزی برام نمو ...

چس من مخ داشتیمم اونم پر کشید

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2738
بین ساعت ۲ تا ۵ صب اگ نخابی پیری زودرس میگیری و مغزتم ب مرور کوچیک میشه فک کنم من الان مغزی برام نمو ...

از فردا دیگه زود میخابم 😬

وای من همیشه ساعت 11 خواب بودم از وقتی نی نی سایت عضو شدم تا همین موقع بیدارم خیلی بده ظهر هم نمی تونم بخوابم سر درد شدید میگیرم وای مجازی اعتیاد  اوره

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

خداوکیلییی

نهههه من مغزمو دوس دارمممح

اسمم رز♡ همدم~مرهم زخمم~بمون توی قلبم❤️
ینی بخاطر یه فصل امتحانا پیر میشم اخه از این بعد بساط همینه تا کنکور😪

خب روزا بخون 

2706