2737
2734

تو سز خطر پارگی شدید رحم، چسبندگی و اندومتریوز خیلی بیشتره ولی افتادگی نه

افتادگی رحم به خاطر بارداریه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا بارداری چه اتفاقی میوفته مگه

رحم تو کلا سایزش حدودی بگم ۷ در ۵ سانتی متره

حالا فکر کن طی ۹ ماه حاملگی این رحم چقدر بزرگ میشه؟

خیلی ها رحمشون مثل قبل جمع نمیشه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

[QUOTE=222933979]رحم تو کلا سایزش حدودی بگم ۷ در ۵ سانتی متره حالا فکر کن طی ۹ ماه حاملگی این رحم چقدر بزرگ میشه؟ خ ...[/QUOTE

من منظورم افتادگی دهانه رحم یا همون سرویکسه

[QUOTE=222933979]رحم تو کلا سایزش حدودی بگم ۷ در ۵ سانتی متره حالا فکر کن طی ۹ ماه حاملگی این رحم چق ...

خب رحم که افتادگی پیدا میکنه از دهانه ی واژن بیرون میاد.

باید عضلاتشو تقویت کنی با تمریناتی مثل کگل یا جراحی کنی

خب رحم که افتادگی پیدا میکنه از دهانه ی واژن بیرون میاد. باید عضلاتشو تقویت کنی با تمریناتی مثل کگل ...

خوب سببش زایمان هست یا بارداری

اگه زایمانه طبعیی بیشتره یا سزارین

2738
خوب سببش زایمان هست یا بارداری اگه زایمانه طبعیی بیشتره یا سزارین

تمامس بستگی به خود فرد داره، یکی ممکنه زایمان طییعی کنه و افتادگی نداشته باشه، یکی سزارین کنه و افتادگی پیدا کنه

اما اگه تعداد زیادی زایمان داشته باشی، دچار افتادگی میشی

اتفاقا بیشترین افتادگی رحم به خاطر حاملگیه نه نوع زایمان  لگن داره ی وزن سنگینو به مدت چند ...

پپس مادرشوهرم من چه جوری 11تازایمان داشته واقعا این برام جای سواله