2737
2739
عنوان

چند ماه بعد زایمان

139 بازدید | 7 پست

خانما از چند ماه بعد زایمانومیتونم برم باشگاه؟

زایمان دوم شیر ب شیر اوردم سز شدم. در کل خوش زخمم.

الانم ۳ ماه گذشته

اما بشدت احتساج ب کاهش وزن دارم و اراده رژیمم ندارم

بعد طبیعی ۲ ماه بعد سز ۷ ماه اینو دکترم گفت و مربی باشگاه

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

نی نی هات کوچولو ان چجوری میخوای بری باشگاه کوچیکه سه ماهشه؟بزرگه چند وقتشه؟

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شیش روزه زایمان کردم عزیزدلم ولی چون بچم یماه زودتر دنیا اومده پیشم نیست خودم انوتی رحم کردم شدید ...

میفنامیک بخور منم وحشتناک خون ریزی داشتم و عفونت نی نی من ۳ هفته زودتر دنیا اومدش

میفنامیک بخور منم وحشتناک خون ریزی داشتم و عفونت نی نی من ۳ هفته زودتر دنیا اومدش

نینی من یماهههه اخه مشکل اینجاست بابای نینی هنوز خبردار نیستتت اخه ماموریت داشت محبورشد منو با گریهو خواهش بذاره خونه مامانم اونجا هم دعوا شد هولم داد مامانم اینطوری شد الان کلا با مادرشوهرمم شوهرم زنگ میزنه میکخ ملیم خوبی میکم اره بچه لگذ میزنه خخخ بچه هم شیش روزه بدنیا اومده

نینی من یماهههه اخه مشکل اینجاست بابای نینی هنوز خبردار نیستتت اخه ماموریت داشت محبورشد منو با گریهو ...

وای مامانت چرا هولت داد به شوهرت بگو حتما بفهمه مخفی کردی ناراحت میشه من بخاطر عفونت رحم‌کیسه آبم پاره شد

وای مامانت چرا هولت داد به شوهرت بگو حتما بفهمه مخفی کردی ناراحت میشه من بخاطر عفونت رحم‌کیسه آبم پا ...

شوهرم بدونه دیوونه میشه قبل رفتنش هم به مامانش هم به خانواده من گفته لبود حالا بچه هیچ ولی خودم چیزیم بشه ذورشونوخط میکشه بفهمه دستمم در اومده سرچی بچمون زود دنیا اومده خیلی ناراحت میشه

2738