2733
2739
چرا پست منفی میزاریم عزیزم چرا نشدهآ؟

عزیزم آخه پایه متوسط.. رشته تجربی.. داوطلب هااا 😦😦😦

تازه الان شروع کنه...زیر 1000😑😑😑😑

حقیقت بود 

حالا انشالله شما میتونی...تاپیک زدی منم تگ کنم🥰🥰

😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره تو نی نی سایت یکی بود 

صب کن بزار تاپیکشو پیدا کنم لینکشو میزارم

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5894841/معجزه-من-در-کنکور?page=1

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
مسخره چیه فقط اینقدر اینور اونور گفتم خسته شدم  سرلک از رتبه صد هزار سال بعد از عید خوند شد ۳ ...

ممنونم بابت توضیحات🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

ببخشید مثلا این ک از بهمن با حالا اسفند شروع کرده پایش چجوری بوده؟ بنظرم خوب بوده ن؟😟

2738
نگین عزیزپور رتبه ۱۹  بزن گوگل

سلام عزیزم من زدم گوگل نتونستم چیزی پیدا بکنم و نگین عزیز پور توی حرف اخر بوده ، چون حرف اخر زیاد دروغ گفته نمیتونم باور کنم 

حالا میشه شما در موردش توضیح بدی؟؟ ممنونتم میشم

مسخره چیه فقط اینقدر اینور اونور گفتم خسته شدم  سرلک از رتبه صد هزار سال بعد از عید خوند شد ۳ ...

سلام عزیزم ممنونم 

ببخشید من کسرا رو زدم گوگل توی سایت قلم چی دیدم ک ترازاش از تابستون خیلییی خوب بودن حتی توی نیم سال اول ترازش ۷ هزار و خوردی بوده😔😔😔🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

ولی از دروغ گفته ک توی ۱۰۰ روز خونده و قبول شده 

نمیدونم چرا خیلی هاشون دروغ میگن🤦

2706