2737
2739

رفتم روانشناس راجب شوهرم گفتم ۱۰جلسه رفتم حرفی از طلاق میزنم تاسف میخوره میگه طلاق اخرین راهه چون ضربه های بعد طلاق سنگینه اینجا یکی میگه شوهرم برام کادو نخرید میگن طلاق میگن شوهرم سرم داد میزنه میگن طلاق😭😭😭بخدا اولا ک اومدم نی نی سایت فکر میکردم شوخی میکنن بعد دیدم ن جدی میگن برا خیلیا ی کلمس طلاق بگیر ولی اون ادم از زندگیش سرد میشه ی طرفه قاضی نرید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😕💔

امروز یه تاپیک دیدم،شوهر طرف پنج ساله اسم زنه رو صدا نکرده.زنه باردار هم بود

یکی گفت بچه رو بنداز!

واقعا کاش میشد از پشت گوشی سیلی زد....

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
2738
طلاق واسه شرایط سخته والا من که ضربه ای نخوردم خیلی ام بهتر شد زندگیم

اره ولی صدردصد تاپیکا چن تا پست طلاق بگیر وجود داره برا هر چیز ک طلاق نمیگیرن ولی در کل بعضی زندگیا واقعا غیر قابل تحمله و طلاق بهترین گزینست الان ی تاپیک دیدم گف شوهرم سربازه برام کادو نمیخره گفتن طلاق..

عزیزم اونی که میگه طلاق یا بچست یا دوس داره همه چی باب میلش باشه تا حالا مشکلات زندگیو نچشیده

درضمن ادم هیچوقت دعوای زن و شوهری رو توی سایت نمیکه چون اینجا از کاه کوه میسازن یه جوری رفتار میکنن که انگار بدبخت ترین زن دنیا هستی و باید طلاق بگیری تا خوشبخت بشی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ما ک نگفتیم:/

من فقط اونایی که نامزدن و قصدشون ازدواجه خیلی بهشون تاکید میکنم ک خوب فکر کنن

انگار اونا منتظر حرف منن خیلی ام جدی میگم بهشون  

ولی خدایی بعضیا هستن اینجا عذابی که شوهراشون میدن از عذاب علیم بیشتره!

2706