2752
2734
عنوان

با پسری که دیر سین میکنه چکار کنیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 32 پست

خواهرعزیزم من پسرم،خواهرم وقتی یکیو دوست داری چطور خواستگار راه میدید وصحبت میکنید،ممکنه یه روز یکی فوق العاده بیاد وجواب بله بدید این موضوع هم امکانش هست،اگه این اقا هم بخواد که میاد،حتما ازشون بپرسین که معطل هم نشید انشالله موفق باشید

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا فک میکنی دوست داره؟؟

وقتی بهش علاقمو نشون میدم انگار یکم فاصله میگیره. وقتی مدت زیادی همو نمیبینیم اینجوری میشه. ولی وقتی مستقیما ابراز علاقه نمیکنم و حس میکنه ازش ناراحتم دوباره دست و پا میزنه.

میگن بی توجهی از روی عمد همون توجه هستش   

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

پسر و دختر فرقی نداره

کسی که دیر سین میکنه مستحق یه پس سری 😑😬چقدر حرص میخورم طرف میره چند یاعت دیگه میاد 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
وقتی بهش علاقمو نشون میدم انگار یکم فاصله میگیره. وقتی مدت زیادی همو نمیبینیم اینجوری میشه. ولی وقتی ...

چونکه پسرا جذب دخترای سرد میشن. اون عمدا بهت جواب نمیده و منتظرت میزاره چون میدونه منتظرشی. تو هم بی تفاورت باش انگار نه انگار اتفاق خاصی افتاده!

با حرفم مخالفی الان؟

کاملا موافقم که گفتی دیر سین کنه اسی. فقط میگم به روی نامزدش نیاره که تو دیر جواب میدی چون لجبازی با مردا خصوصا زبانی اصن جواب نمیده بدتر میکنه.باید با عملش لجبازیشو نشون بده مثل دیر سین کردن

کاملا موافقم که گفتی دیر سین کنه اسی. فقط میگم به روی نامزدش نیاره که تو دیر جواب میدی چون لجبازی با ...

ببین امتحان کردم. دیر سین کنم اولش یهو باز خوب میشه میوفته دنبالما. ولی بعد که دوباره باهاش خوب میشم و حرف میزنیم و جت میکنیم دوباره به دیر سین کردنش ادامه میده

2706