2737
2739

سلام لطفاً با انرژی مثبت وارد بشین و خاطرات خودتون و یا دیگران را در مورد بارداری در سن چهل سالگی بنویسید، 😍 ممنونم🌹

زندگی خوشی را برای شما آرزومندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم تو این سن حامله شد 

هیچی دیگه آبرومونو برد 

چه انرژی مثبتی🙄😂💔

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚

مادربزرگم اخرین بچشو تو سن ۴۰ بدنیا آورد، این خالم از همه خاهراش خوشکلتر و باهوشتر شد،

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
حاملگی در ۴۰ سالگی اشتباهه

اتفاقا میدونستی علم ثابت کرده اوج بلوغ انسان در سن ۴۰ سالگیه و تحقیقات نشون داده بچه هایی که تو سن ۴۰ سالگی مادرشون بدنیا اومدن نسبت به بچه های دیگه خوشکلتر و باهوشترن؟!!

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من ۳۷ سالمه و دخترم یک آبان به دنیا اومد

بخاطر درس و کارم هنوز قطعی نیست،ولی شاید تصمیم بگیرم چهل سالگی یه دختر دیگه هم به دنیا بیارم

خیلی مرددم

ببینیم چی پیش میاد...

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند....!

این داستان حاملگی در چهل و یک سالگی

مامانم 

همزمان با منکه بچه اولشم حامله شد خیلییییییی ذوق داشتیم خیلیییی تا داداشی بدنیا اومد منم پسرم دنیا اومد با دو ماه فاصله😍😍😍😍 البته مامانم بد ویار بود من نبودم خیلی شیرینه بچه هامون همبازی همن 

فقط ای کاش پدر عزیزم و کرونا نمیبرد😔

2706