2733
2734

من دیدم تعبیر نمدونم

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

میگن یه دشمن قویه

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ﺩﻳﺪﻥ ﻣﺎﺭ ﺩﺭﺧﻮﺍﺏ ﺩﻩ ﻭﺟﻪ ﺍﺳﺖ.

ﺍﻭﻝ: ﺩﺷﻤﻦ ﭘﻨﻬﺎﻥ.

ﺩﻭﻡ: ﺯﻧﺪﮔﺎﻧﻲ.

ﺳﻮﻡ: ﺳﻼﻣﺘﻲ

ﭼﻬﺎﺭﻡ: ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﻲ.

ﭘﻨﺠﻢ: ﺳﭙﻪ ﺳﺎﻻﺭﻱ.

ﺷﺸﻢ: ﺩﻭﻟﺖ.

ﻫﻔﺘﻢ: ﺯﻥ.

ﻫﺸﺘﻢ: ﻣﺮﺍﺩ.

ﻧﻬﻢ: ﭘﺴﺮ.ﺩﻳﺪﻥ ﻣﺎﺭ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺏ, ﺩﻟﻴﻞ ﺩﺷﻤﻨﻲ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺑﻮﺩ. ﺍﮔﺮ ﻣﺎﺭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻴﻨﺪ, ﺩﻟﻴﻞ ﺩﺷﻤﻨﻲ ﺧﺎﻧﮕﻲ ﺑﻮﺩ. ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﺻﺤﺮﺍ ﺑﻴﻨﺪ ﺩﺷﻤﻨﻲ ﺑﻴﮕﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ. ﺍﮔﺮ ﺑﻴﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻣﺎﺭ ﺟﻨﮓ ﻛﺮﺩ, ﺩﻟﻴﻞ ﺍﺳﺖ ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﺼﻮﻣﺖ ﻛﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺑﻴﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺎﺭ ﺑﺮ ﻭﻱ ﺧﻴﺮﻩ ﺷﺪ, ﺩﻟﻴﻞ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺷﻤﻦ ﺑﺮ ﻭﻱ ﻏﺎﻟﺐ ﮔﺮﺩﺩ. ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻴﺮﻩ ﺑﻴﻨﺪ ﺩﺷﻤﻦ ﺭﺍ ﻗﻬﺮ ﻛﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺑﻴﻨﺪ ﻛﻪ ﮔﻮﺷﺖ ﻣﺎﺭ ﺧﻮﺭﺩ, ﺩﻟﻴﻞ ﺷﺎﻫﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﮔﺮ ﺑﻴﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺎﺭ ﺑﻪ ﺩﻭ ﭘﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩ, ﺩﻟﻴﻞ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺎﻝ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﻮﺭﺩ. ﺍﮔﺮ ﺑﻴﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺎﺭﻱ ﻣﺮﺩﻩ, ﺩﻟﻴﻞ ﻛﻪ ﺁﻓﺘﻲ ﺍﺯ ﻭﻱ ﺭﻓﻊ ﺷﻮﺩ.

ﺩﻫﻢ: ﺳﻴﻼﺏ (ﺳﻴﻞ).

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼