2737
2734
عنوان

چجوری بفهمم خیانت میکنه یا نه؟

152 بازدید | 9 پست

چجوری میشه تو دوران اشنایی تشخیص بدی طرفت ذاتا ادم خیانتکاری هست یا نه؟ حتی باهاش رابطه ات خوب باشه. اخه مثل اینکه بعضی مردا اینجورین. اونایی که سابقه خیانت داشتن شوهراشون. نشونه های مشکوکی تو دوران اشنایی ندیدین؟

بعضی خیانتا منشا ذاتی دارن که همون اوایل میشه فهمید ذات طرف خرابه یا نه

بعضیا ام مقصر خود خانومه ..

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر متوجه میشی ایطوری ام کسی تمیفهمه من خوودم بعد هف هشت سال یکیو شناختم ک هنوزم تو شوکم 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2731

من از وقتی وارد نی نی سایت شدم نظرم عوض شده... قبلا فکر میکردم مردا خوبن... ولی الان‌مبگم همه هیز و خیانت کارن مگر اینکه خلافش رو ثابت کنن...

در مورد خیانت هم فکر میکنم مردا خودشون بین حرفا خودشون رو لو میدن...

2738

نشونه های کوچیک

خیلی ها گوشیشون رو قفل می کنن این نشونه خاصی نیست اما اینکه چقدر از گوشیشون محافظ می کنن میتونه یه نشونه باشه. مثلا اگر دور و بر گوشیش باشی احساس بی قراری می کنه؟ اگر موقع کار با گوشی بری بالاسرش حالت پنهان کاری داره؟ هر بار با گوشیش کارش تموم میشه حتما صفحه رو خاموش می کنه؟ اگر برای کاری گوشیشو ازش قرض بخوای ممانعت می کنه؟

چشم چرونه؟بیش از حد با دوستای مجردش وقت می گذرونه؟دروغ گفتن براش راحت و طبیعیه یا نه (در مورد هر چی، نه لزوما خیانت و نه لزوما در پاسخ به شما، کلا)، راحت از برنامه کاریش حرف میزنه یا مبهم؟

خلاصه باید دنبال نشونه های ریز باشی اونم در بازه زمانی دراز.

اصلا عجله نکن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!