2733
2734
عنوان

کسی که نمازشو اول وقت نمیخونه میره جهنم؟ 🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه ما خداییم که از اعمالت و نیت هات خبر داشته باشیم و بگیم بهشت میری یا جهنم

ولی دوستانی که میگید نمیخونیم واقعا به خدا اعتقاد ندارید؟ ده دقیقه وقت گذاشتن مگه به کجا برمیخوره؟ غیرت دینی داشتن خیلی خوبه باعث میشه خیلی اشتباهات رو مرتکب نشیم  این عقیده شخصیمه

2728

من نمیخونم چی کجا میرم جهنم یا فراتر از اون؟

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

جهنم ک همین دنیاست ،دیگ با چیا میخوایم مجازات شیم

وقتی حق الناس نکنی

ب پدرمادر احترام بذاریم محبت کنیم خوبی کنیم

کار مثبت نون حلاال 

والا خیلی ستم ک ببرنمون جهنم😐😕

اگر نبودم... مرا در چیزهایی پیدا کنید که دوستشان داشتم   

چرا به جهنم فکر میکنی گلم؟ خدا انقدر رحمت و بخشش داره که فقط خودش آگاهه بهش😍❤ نماز هم کلی فایده و انرژی مثبت داره برای خودمون حتی فواید پزشکی...تاکید زیاد به نماز اصلا دلیلش همین چیزاست+ شکرگزاری. در واقع لذتش خودمون می‌بریم😋😁🙏😘

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2738

البته از اونجایی که ما ایرانی ها تو جهنمیم،خدا ارفاق میکنه😂😂

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
مگه ما خداییم که از اعمالت و نیت هات خبر داشته باشیم و بگیم بهشت میری یا جهنم ولی دوستانی که میگید ...

هرکی نخونه مگ ادم بدی

من نمیخونم 

پس الان ادم بدی ام و گناهکار 

ادم اگ عقل و چشم دل سیر باشه اولویت هاش این نیست

ک با نماز روزه بخواد گناهاشو لاپوشونی کنه 

اگر نبودم... مرا در چیزهایی پیدا کنید که دوستشان داشتم   

نماز مثل لیمو شیرین هست هرچه از زمانش بگذره تلخ میشه

دوست عزیزی که باهام وارد بحث میشی من بعد از اون بحث دیگه اسمت یادم نمیمونه یعنی خودم میخوام که فراموش کنم/ وقتی من نظرم با شما متفاوته من دشمن شما نیستم چون اصلا شما را نمیشناسم فقط من یک انسان دیگر با عقاید دیگه ایی هستم وقتی از یه چیزی یا یه کسی دفاع میکنم یعنی عقیده ام بر اون اساس هست / این کاربری دست دو تا خانم هست😆

هرکی جواب میده، لطفا بگه از کجا میدونه و با چشم خودش دیده یا تجربه کرده،؟؟؟؟توهین نشه به نمازخونها (البته خودم میخونم گاهی حال ندارم نمیخونم) ولی تا الان هرکس کلاهبردار و دروغگو دیدم نمازخونه و هیئتی بوده، (باعرض پوزش به کسی توهین نکردم فقط تجربه خودم و اطرافیان را گفتم) پس طبق تجربه که کردم فهمیدم یا جهنم وجود نداره که اگه داره پس چرا اینا که نماز خون بودن و ادعای مسلمونی میکردن دزدی و کلاهبرداری و نزول دارن و یا اینکه اصلا اون دنیایی وجود نداره؟؟؟؟؟ 

2706