2733
2734
عنوان

میدونید بدترین ظلمی که خدا میتونه تو ازدواج پیش بیاره برات چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 115 پست
اختلاف همه جانبه قبل از عقد مشخصه مگر اینکه ازدواج زوری باشه

نه بعصی آدما خوب میتونن خودشو خوب جلوه بدن تا خرشون از پل بگذره

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

منم نمیدونم برا خدا شیر داغ بردع بودم که یه همچین شوهری نصیبم شد

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چراربطش میدیدبه خدا؟خداراه وچاه روباهم داده..

اولش اگه باتحقیق وشناخت کافی باشه،بعدشم توی زندگی بفهمیم همسرمون رقیبمون نیست خیلی زندگیمون بهترمیشه..

اگرم بازم بااین چیزادرست نشدصیغه ی طلاق ومهریه حتماجوابگوهه

نه عزیزم تا زیر یه سقف نری هیچ چیز مشخص نمیشه

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

زوری یعنی چی 

سنتی هم خیلیا هستن 

و میدونستی که خیلی از اخلاق و رفتارای خودشونو بعد ازدواج نشون میدن یا حتی بعد چندین ماه 

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
2738

یه دوستی دارم شوهرش خیلی آزارش میداد کلفت مامان و باباش کرده بود اینو

زد شوهره مرد الان زنه از پیش مادرپدرشوهرش رفته خونه جدا گرفته ماشین خریده کیف دنیارو میکنه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
من نفهمیدم‌منظور خدا از این ایه تو قران چیه که میگه واستون همسرانی افریدیم‌که کنارشون ارامش داشته با ...

عجب نکته ایی ... ما که زندکیه ادمهای سالمو ندیم شاید واقعا تو ارامشن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
ازدواج بیشترش شانسه  کسایی که بالای سی سال باشن خوب درک می کنن این حرفو

واقعا ، یه سریام هستن که هیچ گونه مشکلی ندارن یا سنشون به این حرفا نمیخوره یه حرفایی میزنن واسه خودشون

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
منم ،درکت میکنم

خدای با این وضعم خیلی اذیتم میکنه ولی بازم خدارو شکر که معتاد نیست دختر باز نیست  لاقل چونکه باردارم زیاد به خودم فشار نمیارم خودمو قانع کنم برای نینیم بده🙂💔

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
نه بعصی آدما خوب میتونن خودشو خوب جلوه بدن تا خرشون از پل بگذره

اون زندگی برا خودشونم زهر میشه

بعد نقش بازی کردن برا ۲یا ۳ ماهه نه بیشتر

ثانیا اختلافات کوچیک تو همه زندگیا هست ولی اونایی ک زندگیاشون از پایه مشکل داره بنظرم دوران شناخت کوتاهی کردن ریزبین نبودن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706