2737
2739
عنوان

ب پسراتون یاد بدید اینو

| مشاهده متن کامل بحث + 1640 بازدید | 84 پست
خوب همين متن كه نوشتي مادر شوهرش به پسرش ياد نداده خود اين خانوم هم به پسرش ياد نداده پس ربطي به ماد ...

فک کنم تا انتها نخوندید

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی بود ولی یه حس مادرشوهری اومد سراغم دلم نمیاد عادتش بدم بعد برا زنش ظرف شوری و اشپزی کنه ...

مطمن باش اگه قدر ندونه پسرا شما هم رویه اشو عوض میکنه

2728
اسی من همشو خوندم چون ۲تا پسردارم😍😍😍

خب پس باید بگم خوشبحال عروس های اینده اتون😅

قطعا مادرشوهرت یه ملکه اس

فقط در این مورد ولی اصلا از من خوشش نمیاد 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
خ‌شبحالت‌برو‌دور‌‌‌مادرشوهرت‌بگرد

زن خوبیه ولی زیاد از من خوشش نمیاد 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
فقط در این مورد ولی اصلا از من خوشش نمیاد  

خب مهم شما و همسرتونه که با هم‌خوش باشید

2738
خب مهم شما و همسرتونه که با هم‌خوش باشید

دقیقا همینطوره 

عالی بود ولی یه حس مادرشوهری اومد سراغم دلم نمیاد عادتش بدم بعد برا زنش ظرف شوری و اشپزی کنه ...

منم‌دوتاپسر‌دارم‌سر‌دوراهی‌موندم‌بهشون‌یادبدم‌یانه‌خودم‌که‌ازمادرشوهرخیر‌ندیدم

والله بار سوم که باردار بودم پسرانم صبح تا شب کار می کردند سفره جمع کردن و شستن جارو زدن حتی ماها ی آخرم تمام روفرشی ها رو پرده ها رو البته بکمک همسرم من فقط غذا میپوختم و ظرف شستم الانم پسرانم روز تعطیل کار خونه کمک می کنن ....

والله بار سوم که باردار بودم پسرانم صبح تا شب کار می کردند سفره جمع کردن و شستن جارو زدن حتی ماها ی ...

افرین ب پسراتون صد افرین ب تربیت صحیح شما

فک کنم تا انتها نخوندید

چرا خوندم بابا خوب همين خانوم هم پسزش رو داره ناز نازي بار مياره ديگه  

البته اين متن ها براي مادرامونه خانمهاي امروزي بيشتر به فكر خودشونند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چرا خوندم بابا خوب همين خانوم هم پسزش رو داره ناز نازي بار مياره ديگه     البته اين متن ه ...

انگار این داستان از زبان یه راویه در ادامه میگه رفتم مغازه اسباب بازی فروشی و نعلبکی خریدم و فلان

عالی بود ولی شوهرامون یاد ندارن به پسرمون یاد بدیم عروسمون خوش به حالش بشه؟؟؟     منم که ...

😑😑این چه تفکریه فک کن به پسرت یاد بدی اینجوری رفتار کنه کل نسلت اینجوری تربیت میشه متاسفانه خیلی از مادرا با همین تفکر پسراشونو تنبل بار آوردن

2706