2733
2739
عنوان

کسایی که تنبلی تخمدان دارن دیر به دیر میشن بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 69 پست
واقعا؟! من يبار ورزش كردم يه هفته بعدش پريود شدم...الان باز ٤٤ روزه پريود نشدم😐😐هي ميخوام ورزش كنم ...

ربط داره عزیزم 

من وقتی بودکه 4 ماه پریود نشدم

ورزش ک کردم و شکمم کامل تخت شد تازه برعکس شده بودم

ماهی دو مرتبه میشدم😄

اطرافیانم میگفتن برو دکتر

ولی من میگفتم اشکالی نداره جبران اونوقتام میشه😄

ورزش واقعا تاثیر داره دیدم که میگم

حالا نمیگم مرتب میشه ها

ولی خیلی بهتر میشه 

زود به زودتر میشه

آره یه پسر یک و نیم ساله دارم یه دختر دوماهه، فقط مرتب ورزش کن حتی‌ اگه منظم نشدن هم مرتب ورزش کن چو ...

من خاستگار دارم بنظرت بهش بگم تنبلی دارم یا نگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ربط داره عزیزم  من وقتی بودکه 4 ماه پریود نشدم ورزش ک کردم و شکمم کامل تخت شد تازه برعکس شده ...

واي مرسي اتفاقا دكتر ميرفتم ميگف ورزش كن و اينا فك ميكردم زياد ربط نداره...از فردا شروع ميكنم🤦🏻‍♀️

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
2740
زعفران فایده نداره باید رازیانه بخوری اونم هرروز ناشتا تا دوهفته. بچه دار شدی عزیزم؟ 

اره یه دختر دو سال و نیمه با همین قرصو اینا 3 ماه مرتب شدم و بعدش باردار 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
چه ورزشهایی میکردی؟ 

هم رژیم میگرفتم هم ورزش

ورزش ایروبیک و پیلاتس ترکیبی انجام میدادم

واسه تنبلی سعی کن شیره و چیزای گرم بیشتر بخوری و حسابی ورزش کنی 

هم خوش اندام میشی هم اینکه مشکلت بهتر میشه

پوستتم صافتر میشه با ورزش

2706