2737
2734
عنوان

کسایی که تنبلی تخمدان دارن دیر به دیر میشن بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 69 پست

قبلا قرص دکتر بهم داد تا مصرف قرص خوبم همین ک قطع میکنم باز بهم میریزم 

گاهی شربت زعفرون غلیظ میخورم قبلا تخم رازیانه میخوردم با عرق رازیانه دیگ جواب نداد روم 

دیگ بیخیال شدم خودش اومد اومد نیومدم تا یه مدت صبر میکنم اگ نیومد میرم دکتر دوباره قرص قرص قرص

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارو و عرقیجات سر خود نخور من ورزش ک میکنم خیلی بهتر میشه  ورزش کن تاثیرشو می بینی 3 روز در ...

واقعا؟! من يبار ورزش كردم يه هفته بعدش پريود شدم...الان باز ٤٤ روزه پريود نشدم😐😐هي ميخوام ورزش كنم دوباره ولي احساس كردم ربطي نداره بش...

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
قبلا قرص دکتر بهم داد تا مصرف قرص خوبم همین ک قطع میکنم باز بهم میریزم  گاهی شربت زعفرون غلیظ ...

زعفران فایده نداره باید رازیانه بخوری اونم هرروز ناشتا تا دوهفته. بچه دار شدی عزیزم؟ 

2740
فق قرص ضد بارداری میده بهم

منم دقيقا...ولي قرص تموم ميشه باز نامنظم ميشه

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
من با عرقم درمان نشدم الانم حدود پنج ماهه ک نشدم

باید هرروز بخوری آمپول پروژسترون بزن تا بشی بعدش هرروز ناشتا عسل و سیاه دانه یا دمنوش زعفرون بخور 

منم همسن توام مجردم. شما بچه دار شدی؟ 

آره یه پسر یک و نیم ساله دارم یه دختر دوماهه، فقط مرتب ورزش کن حتی‌ اگه منظم نشدن هم مرتب ورزش کن چون ان شاء الله ازدواج که کردی وقتی میخوای اقدام کنی هیچی مثه ورزش باعث فعال شدن تخمدون ها نمیشه و قرص ویتاگنوس هم بعد ازدواجم و قبل اقدام خوردم 

رفتار انسان نشان دهنده ی شخصيت اوست.... 
2706