2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 50 پست
اگه راهی برای جداشدن نداری به روش بیار خیلی عادی دعوا و دادوبیداد نکن جوری رفتار کن که انگار برات مه ...

نه نمیخوام جدا بشم باردارم ، ولی تحمل اینکه خر فرض بسمم ندارم 😭

چیکار کردی چجوری کنار امدی

بخشیدم بخاطر بچم‌‌....

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجور مواقع غیر مستقیم غیرتیش کنید

جوری بهش حالی کنید که شما هم راحت میتونید خیانت کنید 

البته روی اعصابتون کنترل داشته باشید 

در واقع غیر مستقیم  شده با تعریف اینکه خیانت زیاد شده ، مردا چطور این کارو میکنن ، چطوری میتونن زندگیشونو خراب کنن ، یعنی ما خانم ها نمیتونیم و.....

باید یکم با این حرف ها متذکرش بشید 

بقول دوستان اگه به روش اوردید یکم کار سخت میشه

کاربر آقا هستم ،🍁🍂 برای دل خودم تاپیک میزنم 
2728
خدا به دلت آرامش بده عزیزم برای منم دعا کن😔

عزیزم فدای سرت اگه بچه داری بگذر...

اگه نداری برو یماه خونه بابات قهر دل دوم براش بزار 

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
2740
پدرم فوت شده 😭 اگه برم صد سالم دنبالم نمیاد 

الهی خدا رحمتشون کنه انشاالله روحشون شاد 

اگه نمیاد ولش کن ادم زندگی نیست اگه تورو نخواد ولش کن بره پی تودش اگه تورو بخواد میاد پشت سرت 

زندگیتو بخاطر یه ادم بی ارزش تباه نکن!!!!

من اگه پسرم نبود تا الان طلاق گرفتم...

2706