2737
2739
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 50 پست
چاره ای ندارم جز این  ولی میخوام بدونه که فهمیدم فکر نکنه احمق گیر اورده بخدا همیشه احترامش دا ...

من بهترین هارو براش فراهم میکردم 

از ارایش و از قرص چاقی و عشوه و پختن غذا بگیر تا قربون صدقه رفتن وهزارتا چیز 

دلم نمیومد غذا بخورم تا اون از کار برگرده با اینکه اونجا نهار میخورد 

خیلی دوسش داشتم و عاشقانه میپرستیدمش فکر نمیکردم روزی بیاد بهم خیانت کنه ولی منو شکست غرورمو خودمو شخصیتمو زیر پا گذاشت....

ولی ازش انتقام گرفتم زیبا شدم به خودم رسیدم از هرجور که فکرشو بکنی بهش محل ندادم برای خودم خرج کردم مثل سگ پشیمون شد...

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم همین کارای که گفتی انجام میدم 😭

اگه منو مثل خواهرت میدونی به روش نیار پررو تر میشه ولی یه جورایی بهش بفهمون که تو دونستی ولی مستقیم نگو بهت میگه به تو چه باشه دوست شدم میخای چکار کنی لطفا مستقیم نگو 

ولی ولی ولی به خودت برررررس خواهر حتی اگه بارداری نگو نمیتونم لباس خوشکل داری؟

بپوش 

لباس کوتاه چی کفش خوشکل چی؟ همونارو توی خونه با ارایش خوشکل موی باز اتو کشیده عطر ملایم پیشش بگرد بزار اونجاش بسوزه ولی زیاد محلش نده زیاد دم دستش نباش

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

برای آرامش دلت ۲۰ تا صلوات میفرستم هدیه به تو 

2728