2733
2739
عنوان

لطفا یکمی به من کمک کنید

76 بازدید | 7 پست

سلام بچه‌ها

من ی نوزاد ۱۹ روزه دارم که نفخ داره، شبا خیلی اذیت می‌کنه

مادرم تا چن روز پیش، کنارم بود ولی چون کمردرد داشت خیلی نمی‌تونستم ازش کمک بخوام به خاطر همین سعی کردم ی سری کارا رو زود یاد بگیرم تا خیلی مزاحم مادرم نشم

الان تنهام، شبا همه‌اش بیدارم

احساس می‌کنم افشردگی بعد زایمان گرفتم، غروب که می‌شه احساسات منفی میاد سراغم احساس می‌کنم نمی‌تونم برگردم به حالت قبل به این زودیا

کسی می‌تونه کمکم کنه

ببر دکتر

قطره کولیک ایز بده و شکمشو ماساژ بده

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قطره می‌دم فایده نداره

فقط شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده جوری که باد شکمش در شه آروم میشه

من بچمو با همین روش آروم کردم 

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

عزیزم مدارا کن سعی کن بپذیری تو مادر اون بچه هستی و دنبال کمک گرفتن نباشی.من دوقلو دارم دست تنها پدر و مادرم ندارم دیگه ببین چی کشیدم. اینا همه موقتی هستند سعی کن وقتی بچه خوابه باهاش بخوابی کم کم تجربه به دست میاری.اروغ بچه رو حتما خوب بگیر تا کمتر اذیت بشه. اینقدر ها هم سخت نیست اگر حس می‌کنی حال روحیت خوب نیست یک ویزیت روانپزشک برو حتما با دارو خیلی حالت بهتر میشه.منم چند ماه پیش خیلی حالم بد بود راه میرفتم داد میزدم رفتم دکتر دو ماه دارو خوردم خداروشکر خوب شدم.حتما آزمایش تیروئید و کم خونی و اینا بده احتمالن داره از اون باشه حالت خوب نیست.بعد از زایمان چکاپ واجبه

2738