2733
2739

امروز تا عصر همه چیز خوب بود عصر شوهرم اومد رفت خونه مامانش بعد گوشی من رو سایلنت بود ایتم دو بار زنگ زده بو من نشنیده بودم بعد اومد خونه داد و بیداد و فریاد شروع کرد زد یه مجسمه ای بزرگم و شکست بعد دیگ من گریه کردم تموم شد بعد شام گفت بچرو بیار میخوام ببرم خونه مامانم منم گفتم نه نبر بازم رو این دعوامون شد خلاصه یدونه زد رو سر من بعد من میخواستم برم تو اتاق گفت میام میزنمت گفت بیخود میکنی گفت بیخود جد و ابادت میکنه بعد دوباره اومد دستم و گرفت فشار داد نمیدونم انگشت کوچیکم کجا موند ک اان داره زوق زوق میکنه نمیدونم چیکار کنم دوس ندارم برم قهر خونه بابام ولی میخوام یه فردارو برم که هوشش سرجاش بیاد

خــدا مـنو ببین(:این زندگی رویای من نیست

سلام هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خوب نشنیدی یعنی برای شوهرت این اتفاق نیافتاده؟هر وقت زنگ زدی جواب داده؟ منم بعضی وقتا گوشیم سایلنته

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2706