2737
2734
عنوان

امشب فهمیدم چقدر تنهام

382 بازدید | 14 پست

برای چهار شنبه زنگ زدن بهم که برم برای عمل بینی خودم شهرستانم باید برم مرکز استان..به مادرم گفتم میگه من معده درد دارم و دست و پام درد میکنه نمیتونم بیام...به خواهر بزرگم گفتم میگه من سه روز شوهرمو ول کنم بیام برای عمل با تو والا من نمیام..اون یکی خواهرم خونه داداشمه میگم تو با اتوبوس خودتو برسون برا چهارشنبه کسی نیست پیشم میگه من امتحاناتم شروع شده 500 کیلومتر راهو بکوبم بیام و برگردم برا یه روز؟ به اون یکی خواهرم میگم میگه من دو روز پشت هم بهم مرخصی نمیدن میخوای واسه عمل بینی تو اخراج بشم؟

همشونم دروغ میگن...تنهای تنهام نمیدونم چیکار کنم...بخدا دوست فامیل اشنا هیچکسسس نیست بتونم بهش رو بندازم...نمیدونم چیکار کنم...الانم از حرص گفتم من خودم تمها میرم میشینم تو ماشین و برمیگردم تنها...ولی روز قیامت باید جواب پس بدین...خودمم موندم...نمیدونم چی کنم...خواهرم میگه تو فقط روز عمل نیست فرداش ما میریم سرکار تو خونه تنهایی باید یکی باشه پرستارت باشه شاید خونریزی کردی..شاید خون بالا اوردی...تنها تو خونه بلایی سرت میاد..منم نمیتونم مرخصی بگیزم...ولی همشون دروغ میگن...خدایا تو بهم یه راهکار بده...تو کمکم کن

کدوم شهری

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمل زیبایی؟ همینطوری خوشگلی ها؟!ازمن گفتن بودمیخوای پرستارشخصی بگیر😐

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
نترس خوب تنها برو هواتو دارن اونجا...خواهر من رفت تهران عمل کرد کل راهو ۸ ساعت برگشت خونه خودشم رانن ...

مگه میشه اخه🤣

⁦❤️⁩قدرت واقعی یک مرد؛ به اندازه لبخند زنی است که کناراون نشسته!!!⁦❤️⁩
2738
نترس خوب تنها برو هواتو دارن اونجا...خواهر من رفت تهران عمل کرد کل راهو ۸ ساعت برگشت خونه خودشم رانن ...

😐😐😐😐😐

اصلا نمیشه پاشد تنهایی راه رفت

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
وااای دمش گرممم

اره بخدا بهمون نگفت گفت نخواستم زحمت بدم...پسرشم اون شب ک رفت سزارین شوهرش یه کشور دیگه بود بعدها هم جداشد ازش اما نبود بکسی نگفت رفت سزارین کرد و فرداش برگشته بود خونه بعد گفت خواهرم خیلی زن قوییه

2706