2737
2739

سلام بچه ها من اول این ماه پریود شدم الان دوسه روزه خونریزیه خفیف دارم اعصابمم خیلی بهم ریختس سر این موضوع  علتش چی میتونه باشه برای درمان باید چیکارکنم

Iloveyou💗khoda🌱🍀هیچوقت از زندگی نا امید نشو روزای خوبی هم در راهه صبور باش💟دورگردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور✌💚

سلام خرس ولنتاین وکادوی روز مادر وروز زن دارم توروخدا عضو بشین وبقیه روهم عضو کنید نیازبه پول دارم قول میدم ارزون بدم https://chat.whatsapp.com/DuImceI6u3eFiDkszYas2n

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیست. استرس .مشکلات هورمونی 

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

سلام هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

2738

استرس 

هورمونات بهم ریخته 

تنبلی تخمدان 

منم وقتی عادت می شدم قطع نمی شد 

رفتم دکتر سونو دادم گفت چیزیت نیس 

البته تنبلی دارم 

ولی من هورمون هام بهم ریخته 

قرص مازلین .ویتامین ب ۶ .قرص مفنانیک اسید .قرص آهن نوشت خوب شدم

متاهل هستی قرص استفاده میکنی؟ 

نه مجردم

Iloveyou💗khoda🌱🍀هیچوقت از زندگی نا امید نشو روزای خوبی هم در راهه صبور باش💟دورگردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور✌💚
اول ماه یعنی چندمِ دی؟

یکم در کل 18 روزم از پریودم تو این ماه نمیگذره

یکم در کل 18 روزم از پریودم تو این ماه نمیگذره

پس سیکلتون شده ۲۴ روزه. ۴ روز زودتر. اگه یه بار پیش اومده و ماه های قبل و بعد اوکیه، ممکنه مشکلی نباشه. اگر نه و تکرار میشه که دوستان دلایلی رو گفتن بالاتر.

2706