2737
2734
عنوان

اذکار و دعاهای دفع دشمن تجربه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 58479 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم مهکامه جون برای اینکه کسی خودش بخاطر ظلمی که کرده بیاد معذرت خواهی واشتی که همسرم بهش ثابت بشه هم ذکری دارین
خداوندا توخود گفتی که درقلب شکسته خانه داری...شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن.برای حاجتم ی صلوات بفرستین.
2740
١٥-هر گاه از ظالمی یا دزدی یا درنده ای ترسیدی ١٥بار بگو: یا مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ (٤)إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاک نستعین(٥) مانع برطرف می شود.به تجربه رسیده است.
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.

عزیزم واسه تفرقه ی گروه ظالمین که بسار متحدن و واسه من بسیار عجیبه که با ختم و دعا و ذکر جمعشون رو  گرم میکنن و ظلم میکنن.البته واسه رابطه ی حلال مشکل نداره ختم.چون اینا اعضای یه خانوادن.این واسه من خیلی عجیبه که خدا ختم و ذکر هاشون رو قبول میکنه تا بیشتر و بهتر ظلم بکنن.مادر و دختری که خدا میدونه چقد ختم برمیدارن تا پسرشون رو به سمت خودشون بکشن البته خدا قول میکنه و معقول هم هس اما سوال من اینه که چرا خدا اینا رو باهم گرم میکنه تا ظلم کنن.مگه ظلم گناه نیست؟!!!

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
عزیزم واسه تفرقه ی گروه ظالمین که بسار متحدن و واسه من بسیار عجیبه که با ختم و دعا و ذکر جمعشون رو & ...

عزیزم من در اون حدی نیستم که راجع به این چیزا نظر بدم.ان شاءالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه  

اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
ممنونم مهکامه جون برای اینکه کسی خودش بخاطر ظلمی که کرده بیاد معذرت خواهی واشتی که همسرم بهش ثابت بش ...

سلام ،

شما هنوزم نی نی سایت هستین ؟

ببخشین آیا ذکری گفتین که اونایی که ظلم کردن ،ظلمشون ثابت بشه ؟

مݩ بـے طُ صَغیـڔ ابـݩ فقیـڔ ابݩ حَقیـڔݦــ حُـسیـݩ🍃
2706