2733
2734
عنوان

اذکار و دعاهای دفع دشمن تجربه شده

58415 بازدید | 35 پست
به درخواست تعدادی از دوستان برای دور کردن ودفع ازار دشمن ظالم،این تاپیک رو زدم.
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
١-جلب روزی جدید و نرم شدن دل های مردم : خواندن سوره طه نزدیک طلوع فجر صادق موجب جلب روزی جدید و نرم شدن دل های مردم نسبت به او و غلبه بر دشمن خواهد شد .
٢-حفظ از شر دشمن و حیوانات موذی : از عبدالله بن عباس روایت است اگر کسی از گرفتاری دشمن یا حیوانات موذی و جانوران وحشی ترسناک باشد این آیات را بسیار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند از شر آن ها خلاص شود آیات ۹۴ الی ۹۹ سوره کهف : قَالُوا یَا ذَا الْقَرْنَیْنِ إِنَّ یَأْجُوجَ وَمَأْجُوجَ مُفْسِدُونَ فِی الْأَرْضِ فَهَلْ نَجْعَلُ لَکَ خَرْجًا عَلَى أَن تَجْعَلَ بَیْنَنَا وَبَیْنَهُمْ سَدًّا قَالَ مَا مَکَّنِّی فِیهِ رَبِّی خَیْرٌ فَأَعِینُونِی بِقُوَّةٍ أَجْعَلْ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَهُمْ رَدْمًا آتُونِی زُبَرَ الْحَدِیدِ حَتَّى إِذَا سَاوَى بَیْنَ الصَّدَفَیْنِ قَالَ انفُخُوا حَتَّى إِذَا جَعَلَهُ نَارًا قَالَ آتُونِی أُفْرِغْ عَلَیْهِ قِطْرًا فَمَا اسْطَاعُوا أَن یَظْهَرُوهُ وَمَا اسْتَطَاعُوا لَهُ نَقْبًا قَالَ هَذَا رَحْمَةٌ مِّن رَّبِّی فَإِذَا جَاء وَعْدُ رَبِّی جَعَلَهُ دَکَّاء وَکَانَ وَعْدُ رَبِّی حَقًّا وَتَرَکْنَا بَعْضَهُمْ یَوْمَئِذٍ یَمُوجُ فِی بَعْضٍ وَنُفِخَ فِی الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُمْ جَمْعًا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٣-جهت دفع دشمن هزار بار آیه ۹۵ سوره حجر را بخواند مجرب است : إِنَّا کَفَیْنَاکَ الْمُسْتَهْزِئِینَ
2728
٤-این دو ایه را بر پاره ای از جامه با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و در آخر آن بنویسد کَذلِکَ یَطْبَعُ اللهُ عَلی قَلْبِ نام دشمن رابنویسد و با خود بندد و در روی دشمن بایستد و با او مجادله کند بر او غالب شود و دشمن نتواند سخن بگوید : آیات ۵۹ و ۶۰ سوره روم : کَذَلِکَ یَطْبَعُ اللَّهُ عَلَى قُلُوبِ الَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلَا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لَا یُوقِنُونَ
٥-و رسیدن به حاجات شرعی : جهت دفع دشمن و اداء کردن قرض ها و شفای بیماران و رسیدن به حاجات شرعی در یک مجلس 3333 مرتبه بگوید : فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ مجرب است
٦-ختم آیة الکرسی برای محبت و دشمنی : آمده هر کس آیة الکرسی را هفت روز بعد از اذان صبح قبل از آن که با کسی حرف بزند رو به قبله یازده مرتبه بخواند و ما بین دو میم ( یعلم ما بین ایدیهم ) هلاک دشمن را قصد کند البته آن دشمن هلاک گردد و هر گاه ما بین دو عین ( یشفع عنده ) محبت احدی را قصد نماید البته آن شخص دوست او گردد و مجرب است به شرط آنکه مقصود حلال باشد.
2738
٧- این دو آیه به جهت تسکین غضب و دفع ظلم ظلمه و شرّ شیطان و سلطان جابر و دفع دشمن خیلی موثر است هر کس با ایمان آن را در شب جمعه بعد از نماز خفتن ( نماز عشاء ) با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و با خود نگاه دارد و آن را زیاد بخواند از شر غضب و شر سلطان و شیطان محفوظ ماند . آیات 133 و 134 سوره آل عمران : وَسَارِعُواْ إِلَى مَغْفِرَةٍ مِّن رَّبِّکُمْ وَجَنَّةٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِینَ الَّذِینَ یُنفِقُونَ فِی السَّرَّاء وَالضَّرَّاء وَالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ وَاللّهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ
٩-اگر کسی دشمن داشته باشد و بیست روز و هر روز 29 بار آیه زیر را بعد از نماز صبح با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند آن دشمن بزودی دفع شود آیه 154 سوره آل عمران : ثُمَّ أَنزَلَ عَلَیْکُم مِّن بَعْدِ الْغَمِّ أَمَنَةً نُّعَاسًا یَغْشَى طَآئِفَةً مِّنکُمْ وَطَآئِفَةٌ قَدْ أَهَمَّتْهُمْ أَنفُسُهُمْ یَظُنُّونَ بِاللّهِ غَیْرَ الْحَقِّ ظَنَّ الْجَاهِلِیَّةِ یَقُولُونَ هَل لَّنَا مِنَ الأَمْرِ مِن شَیْءٍ قُلْ إِنَّ الأَمْرَ کُلَّهُ لِلَّهِ یُخْفُونَ فِی أَنفُسِهِم مَّا لاَ یُبْدُونَ لَکَ یَقُولُونَ لَوْ کَانَ لَنَا مِنَ الأَمْرِ شَیْءٌ مَّا قُتِلْنَا هَاهُنَا قُل لَّوْ کُنتُمْ فِی بُیُوتِکُمْ لَبَرَزَ الَّذِینَ کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقَتْلُ إِلَى مَضَاجِعِهِمْ وَلِیَبْتَلِیَ اللّهُ مَا فِی صُدُورِکُمْ وَلِیُمَحَّصَ مَا فِی قُلُوبِکُمْ وَاللّهُ عَلِیمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ
٨-کسی که دچار دشمنی یا ظلم ظالمی شده یا اراذل او را به تسخیر گیرند یک هفته روزی هزار بار بگوید : إِنَّا کَفَیْنَاکَ الْمُسْتَهْزِئِینَ ( سوره حجر آیه 95 ) شر ظالم و اراذل از او دفع شود به اذن پروردگار و از آزار خلق ایمن شود.
١٠-هر گاه خواهی شر دشمن را دفع کنی سه مرتبه سوره والشمس را هنگام غروب خورشید بخوان و در آیه فالهمها حاجت خود را در ذهن تصور کن این عمل را سه روز پیوسته انجام بده و از روز چهارشنبه شروع و به جمعه ختم کن
2706