2737
2734
عنوان

آزمایش غربالگری اول سه قلو

1912 بازدید | 43 پست

با سلام من سونگرافی سه قلوم خداروشکر خوب بود امروز رفتم آزمایشگاه برای غربالگری آزمایش دادم الان تماس گرفتند از آزمایشگاه گفتند برای دو قل قابل محاسبه ست نه سه قل میگن جواب رو برای سه قل نمیشه داد و ریسکش برای دو قل منفی شده طبعا با ریسک دو قل پایین میاد اعداد گفتند نمیتوانیم جواب کتبی بدهیم فقط ریسک منفی شده...چون طبق سونو من سه قلو باردارم این ریسکم برای دوقل محاسبه میشه...چیکار کنم کسی سه قل باردار بوده؟؟؟ چیکار کردید؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

هزینه رو برمیگردونن اما الان کجا باید آز بدم آیا بقیه آزمایشگاهاهم اینطور هستند؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

عزیزم منم ۳قلو باردار بودم کلا ازمایش ندادم دکترم گفت چون خیلی هورمونا بهم ریختس چیزی نشون نمیده فقط همون سونو ان تی انجام دادم

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم ۳قلو باردار بودم کلا ازمایش ندادم دکترم گفت چون خیلی هورمونا بهم ریختس چیزی نشون نمیده فقط ...

شما هر سه تارو به دنیا آوردین چند هفته سالم بودند خداروشکر؟من یکی رو دکتر گفته ریداکت کنم...

2731

یعنی تاپیک خیانت یا مادرشوهر خواهر شوهر بد بیشتر جواب میدادین😔

ریداکت ینی چی ؟  طبیعی ۳ قلو باردار شدی ؟

نه با دارو و آمپول کاهش یه قل برای جلوگیری از زایمان زودرس و....

شما هر سه تارو به دنیا آوردین چند هفته سالم بودند خداروشکر؟من یکی رو دکتر گفته ریداکت کنم...

من یکی تو هفته ۱۲بعد از سونو ان تی ریداکت کردم الان دوقلو دارم خداروشکر سالمن و ۳۶هفته بدنیا اومدن

2738
من یکی تو هفته ۱۲بعد از سونو ان تی ریداکت کردم الان دوقلو دارم خداروشکر سالمن و ۳۶هفته بدنیا اومدن

الهی شکر عزیزم یکم برای ریداکت مرددم چهارشنبه نوبت دارم بعد ریداکت کار خاصی نکردید؟آزمایش غربالگری دادید من دادم ولی آزمایشگاه جواب رو چاپ نکرد گفت برای دوقلو هست و نمیشه سه قلو....ریسک برای دوقلو منفی شده برای سه قلو قابل محاسبه نیست....

الهی شکر عزیزم یکم برای ریداکت مرددم چهارشنبه نوبت دارم بعد ریداکت کار خاصی نکردید؟آزمایش غربالگری د ...

کدوم شهری؟اصلا ازمایش نیاز نبود بدی همون سونو کافی

یعنی تاپیک خیانت یا مادرشوهر خواهر شوهر بد بیشتر جواب میدادین😔

عزیزم من دارم.میخونم ولی تجربه 3قلویی ندارم نمیدونم چی بگم 

فقط من که رفتم آزمایش الکی ریسکم و بالا زدن و آزمایش بالاتر هم رفتم بچم سالم بود فقط استرسم زیاد شد و کلی غصه

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
الهی شکر عزیزم یکم برای ریداکت مرددم چهارشنبه نوبت دارم بعد ریداکت کار خاصی نکردید؟آزمایش غربالگری د ...

چطور دلتون میاد یکی ازقلهارو ازبین ببرین بسپارین به خدا. نکنید این کارو 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
چطور دلتون میاد یکی ازقلهارو ازبین ببرین بسپارین به خدا. نکنید این کارو 

در مورد چیزی که اطلاع ندارید اینجوری نگید 

باید دکترش تشخیص بده 

بدن بعضی افراد توانایی نگهداری سه بچه باهم را نداره 

بخواد احساسی تصمیم بگیره ممکنه خدایی نکرده هر سه را از دست بده

خدایا شکرت   

سلام عزیزم خوبی منم سه قلو باردار بودم همین ۲۷ ام یکی رو ریداکت کردم تجربه از ریداکت خواستی بپرس. الان چند هفته ای؟

یه دختر دارم تا نداره
2706