2733
2739
عنوان

دهه هشتادی ها بیاین❤😂

| مشاهده متن کامل بحث + 66095 بازدید | 2624 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هانیه اون روزو بگو. چطور توصیفت کردم کجا نشستی لباسات چه رنگین و خونتون چه شکلیه و پنجرس کجاست و و و ...

آره قشنگ. گند زدم به خودم همون لباسم تنمه 

@تنها000   این بیشوور من بدبخت داشتم حرف میزدم باهاش چسبیده بودم به مبل خواهرم جلو پام خواب بود رنگ لباسام موها ژولیدم فاصلم با پنجره مشخصات خونه حتی رخت خواب خواهرمو گفت منم از ترس تا صب از بغل خواهرم جون نخوردم🥺💔

فِـشـارِ قَبـرُ... 🖤تَـرجـیـحـ مـیـدَمـ بِهـ فِـشـارِ قَـلـبـ🖤💔🥀
هانیه اون روزو بگو. چطور توصیفت کردم کجا نشستی لباسات چه رنگین و خونتون چه شکلیه و پنجرس کجاست و و و ...

لباسم چه رنگیه؟

شنیدم دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه،میشه اگه دلت راضیه یه صلوات برای موفقیتم بفرستین؟دلمو شاد کنین🥺♥
بهار:/ ن عزیزم ت از عسل خبری داری؟

بهار؟ :|

نه چند وقتیه هیچ کدوم از بچه ها رو نمیبینم

دلم تنگیده :|💔

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2738
دو عدد دهه هشتادی تگ میکنم😁 @based2     @junghosok    

اوووه جووون

منو از کجا میدونستی؟

فدات بشه خواهر

تو دهه چندی؟

تاپیک ۱۲۰ صفحس

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706