2733
2734
عنوان

شوهرم منوکتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 74 پست
طفلکیا ترسبده بودن منو که دیدن جفتشون شروع کردن گریه  من گریه اوناهم گریه  این وسط آق ...

بگردم الهی😔

توام مادری سخته واقعا با دوتا بچه 

خدا صبرت بده عزیزم

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
قیصر اومد    

چی؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا قول بدین باهم دعوا نکنید پیش بچه هاتون.🙏

من دعوایی نیستم بخدا خیلی قلبم مهربون و رئوفه.اهررشب پاشدم پیراهنش هم اتو کردم برای فردا صبحش اماده باشه باز نخواد گیر بده ..کلا پدرو مادوم بعد,هفتاد,سال انگار دومرغ عاشقن خیلی احترام همو دارن ...برعکس پدر اون اخلاق درست حسابی نداره با زن و بچش همین شکلیه

برات ناراحت شدم عزیزم شما همون خانومی خودتو بکنو خونه رو مرتب کنو غذاتو بپز به اونم بده نه از دید اینکه داری به اون آدمی که روت دست بلند کرده غذا میدی ( که اونم خدا جواب کارشو میده در هر صورت مرد نباید رو زن دس بلند کنه) فک کن داری ثواب میکنیو به یه گشنه غذا میدی بعدش خودش متوجه اشتباهش میشه و ازتون عذرخواهی میکنه گلم

2728
والا شما بچه طفل معصومو میزنی.اونوقت شوهرت که تو رو میزنه باید آدم بشه.تو شکایت میبری پیش مادرش بچت ...

خیلی فرقه بین مادری که داره با بچه سرو کله میزنه یدونه زده با مرد احمقی که اینا رو نمیبینه با اودستای قویش بزنه خاک برسر هرچی مرد که دست بزن داره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من که طرف شوهرتون رو که نگرفتم که میگید قضاوت نکن.بحث بچه ها بود و من تا ابد طرف اونا رو میگیرم.شما ...

قربونت شما یه سر هم باید تاپیک بغلی میبودی.

مادر خیلی با افتخار میگه با دخترم نون خالی داریم میخوریم امروز صبحونه دیر خوردیم ناهارم نپختم!

واقعا دلم واسه بچه سوخت..

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
2738
بگردم الهی😔 توام مادری سخته واقعا با دوتا بچه  خدا صبرت بده عزیزم

خیلی صبور شدم که موندم تو خونش 

هر دختر دیگه ای بود,تمام شهرو خبر میکرد منم پدرو مادرم ادمهای محترم و سرشناسی ان .داداشم خیلی غیرتیه ولی نمیزارم بفهمن .چون اوضاع خرابتر میشه و تحمل ناراحتی مامان و بابام ندارم قلبشون مریضه 

برات ناراحت شدم عزیزم شما همون خانومی خودتو بکنو خونه رو مرتب کنو غذاتو بپز به اونم بده نه از دید ای ...

چاره دیگه ای نیست ممنوم که درک میکنی ادم اروم میشه با صحبتاتون 

والا شما بچه طفل معصومو میزنی.اونوقت شوهرت که تو رو میزنه باید آدم بشه.تو شکایت میبری پیش مادرش بچت ...

احتمالابچه هات یاخیلی سامان یا شوهرت کمک می‌کنه و تو شرایط استارترنیستی پس هی چوب نزن و قضاوت نکن مادرمثلانمونه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
مگه حالا ایشون رییس انجمن حمایت از کودکان شده 

نه من یکی فقط دلم سوخت اون تاپیک.

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
2706