2733
2734

سلام

باخودم عهد بسته بودم که اگه نتیجه انتقالم مثبت شه بیامو تجربه هامو بهتون بگم...چون خودم تموم این مدت داخل سایت فقط دنبال تجربه و حال خوب بودم.

اول از همه من آذر ماه ۱۴۰۰ تخمک کشی شدم که ۱۵ تا تخمک داشتم و ۹ تا جنین تشکیل شد.ماما های مرکز گفتن پریود شدی بیا واسه انتقال.روز ۳ که رفتم سیکل انتقال رو شروع کردن و استرادیول دادن بهم..من تو این ۱۰ روزی که باید صبر میکردم تا سونوی بعدی،۳ بار لوبیا سبز خوردم بخاطر ضخامت اندومترم..روز ۱۳ پریودیم من سونو شدم و خداروشکر ضخامتم ۱۰ بود...دو روز بعد یعنی ۱۵ عادتیم گفتن برم واسه انتقال.

شب قبل انتقال رفتم حموم و خیلی راحت سعی کردم بخوابم.صبح انتقال اهنگ شاد گذاشتیم و توی ماشین میرقصیدم و به بارون قشنگی که میومد نگاه میکردم.وارد مرکز که شدیم کارای تشکیل پرونده رو انجام دادیم و منتظر نشستیم تا صدامون کنن.قبل انتقال مثانه رو چندباری خالی کردم که پر زیاد نباشه و بعدش اذیتم نکنه.کلی با پرستارا و بقیه مریضا قبل انتقال خندیدیم و مسخره بازی دراوردیم.لحظه انتقال خیلی حس خوبی بود...جنین شناس داشت دوتا جنین خوب رو واسم انتقال میداد و دکتر ازم خواست سوره حمد رو بخونم...پرستار بالاسرمم که دوستم بود دستم رو گرفته بود و برام دعا میخوند...اون موقع فقط به چیزای خوب فکر میکردم.بعد که تموم شد و اوردن داخل بخش کلی میخندیدم و خوشحال بودم.نمیدونم ته دلم یه امیدی داشتم که مطمئن بودم میشه...قربون بزرگی خدا برم...بعدشم اومدم خونه و تا سه روز استراحت نسبی داشتمو و غذاهای سبک میخوردم و کلی فیلم طنز میدیدم و سرمو گرم میکردم،صبح ها سوره ی الرحمن پخش میکردم و میزاشتم رو شکمم،شباهم سوره ی صافات رو که واسه تقسیم سلولی خیلی خوبه.راستی ۳ روز اول من زیر دلم تیر میکشید و میدونستم داره یه اتفاقای خوبی میوفته😍

بعدشم که کلا دیگه خودم کارامو میکردم و استرس نداشتم الکی...داروهامم سر وقت میخوردم و هیچ علائمی جز درد پریودی زیر دلم نداشتم...روز ۱۲ انتقال هم ازمایش دادم و بتام ۲۹۰ بود شکرخدا...از این به بعدشم سپردم به خود خدا...که تا خودش نخواد هیچ برگی از درخت نمیوفته.خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرفم فقط اینه....آرامش داشته باشین...توکل کنین به خدایی که اگه اراده کنه فقط کافیه بگه باش،سپس آن چیز موجود میشود...شما راه رو برین سختی هارو تحمل کنین ولی نتیجه رو بسپارین به خدا...

انما امروه اذا اراد شیا ان یقول له کن فیکون

هب لی من لدنک ذریه اطیبه،انک سمیع الدعا

رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین

خداروشکر مبارک باشه گلم     منم این ماه قراره برم برای کشت تخمک خداکنه نتیجه بده چقدر هز ...

دفترچه ی من نیروهای مسلح بود و کلینیکی هم که رفتم دولتی بود...کلا با دارو و تخمک کشی و انتقال ۳ تومن

دفترچه ی من نیروهای مسلح بود و کلینیکی هم که رفتم دولتی بود...کلا با دارو و تخمک کشی و انتقال ۳ تومن

چه خوب 

برای من ۲۰تومن میشه

خداکنه مثبت بشه حداقل برام بمونه

۷۱/۳۵۰⬅️۷۰/۹۵۰⬅️هدف ۶۵  
2738
خدارو شکر عزیزم خدا برات نگه داره ایشالا  برا ماهم دعا کن

لحظه ای که میترسیدم برگه ازمایشو باز کنم و بعد که دیدم مثبته واسه همه چشم انتظارا دعا کردم...الهی که شمام معجزه ی خدارو تو زندگی تون ببینید

مبارکه ⚘⚘ به من روز ی۸ تا داده بودن نمیدونستم چه جوری ساعتشو تنظیم کنم از بس زیاد بود 😁😁

لوبیاسبز خیلی استفاده کن و پیاده روی برو واسه ضخامت اندومتر عالیه

لوبیاسبز خیلی استفاده کن و پیاده روی برو واسه ضخامت اندومتر عالیه

هر دوی اینکار رو انجام داده بودم عزیزم 

الانم دوقلوهام کنارم خوابیدن 😂

من ۳ سال پیش انجام دادم 🌷🌷

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706