2737
2734
عنوان

میخوام دیگه مادرشوهرم هر چی گفت جوابشو بدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگی ممنون از پیشنهادتون ولی من سلیقه خودم رو بیشتر می‌پسندم 

دقیقا،عین احمقا فقط لبخند میزدم،بار چندم که گفت لاغری چاق بشی گفتم خدا نکنه دور از جون گفت ببخشید دخالت کردم.

2731

اسی تو چرا یه جا گفتی مادرشوهرت شوهرش ترکش کرده طلاقش داده یه جا دیگه گفتی پدر خودت ترکتون کرده و به شوهرت گفتی بابای تو فوت کرده میری سرخاکش درد و دل میکنی بابای من چی نمیدونم کجاست🤔

دیگه اگه ماهی یه بار بری فرصت نمیکنه چیزی بگه

دوره عقد منو میکشوند سمتش که شوهرم نیاد خونمون بمونه،هی زنگ پیام،میرفتم برام گل میخرید،تا ما گفتیم میخوایم بریم خونه خودمون کلا از من بدش اومد.

زن بدی نیس،هیچی تو دلش نیس،نیت بدی و ناراحت کردنتو نداره،میخواد باهات صمیمی و خودمونی باشه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2740
نه عزیزم. نوشتم که قسمت های آخر رو نگفتم. شاید یه کم بیشتر بهش سر بزنی اینجوری زخم زبون نمیزنه. باها ...

من همیشه خونش بودم مخصوصا دوره عقد چون به آموزشگاه زبانم نزدیک بود بیشتر از نصف هفته رو اونجا بودم وقتی این حرفو زد دلم شکست،دیگه رفتنمو کم کردم،حتی شوهرمم وقتی شنید ناراحت شد بغض کرد بعد من ببخشمش؟؟؟

ولی دمت گرم الان کار خوبی میکنی ک میخای جوابشو بدی.یه کاری کن حد خودشو بفهمه . من از زنایی مثل تو خی ...

والا،اینهمه من ناراحت شدم بسه،شوهرمم میگه جوابشو بده فقط سر من غر نزن من تو دهن مادرم نیستم که.

دقیقا،عین احمقا فقط لبخند میزدم،بار چندم که گفت لاغری چاق بشی گفتم خدا نکنه دور از جون گفت ببخشید دخ ...

بگو من همین جوری ک هستم خودم رو می‌پسندم الانه خیلیا هستن ک آرزو دارن اندامش ن مث من بشه 😏

2706