2733
2739

امتحان دی ماه ریاضیشو در حد ۱۲ ۱۳ داده. آذر هم حدود ۱۷ ۱۸. بقیه ی درساش میگه خوبه. الان یعنی تجدید میشه؟ اخراج چطور؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کل معدلش از ۱۸ کم شد برای ماهش اونم اولین بار از اولیا تعهد میگیرن اگر برای بار چندم اتفاق بیفته و کمتر ۱۸ باشه اخراجه

بالاخره با تمام سختی ها به هدف قشنگم رسیدم:)) دانشجو پزشکی🧡موفقیت شانسی نیس باید به دستش بیاری✋🏻♥️                اردیبهشت ماه بود که منو تنها گذاشتی🥺🖤 میشه برای شادی روح مامان قشنگم صلوات بفرستید                                             

شرایط تیزهوشان متفاوتِ

اگر فقط همین ۱ نفر امتحانشو خراب کرده براش دردسر میشه

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
کل معدلش از ۱۸ کم شد برای ماهش اونم اولین بار از اولیا تعهد میگیرن اگر برای بار چندم اتفاق بیفته و ک ...

چ تیزهوشانی میرید شما؟! ۱۸۸۸

چ خبره 

تیزهوشان زیر ۱۶ تجدید میشه نمره

کل معدلش از ۱۸ کم شد برای ماهش اونم اولین بار از اولیا تعهد میگیرن اگر برای بار چندم اتفاق بیفته و ک ...

ماهش ؟ دوستم خیلی ترسیده . چیکار کنم دوباره به درس علاقه مند بشه

2740
چ تیزهوشانی میرید شما؟! ۱۸۸۸ چ خبره  تیزهوشان زیر ۱۶ تجدید میشه نمره

واس مدرسه خواهرم که نهم میخونه تیزهوشانه اونجوری گفتن

بالاخره با تمام سختی ها به هدف قشنگم رسیدم:)) دانشجو پزشکی🧡موفقیت شانسی نیس باید به دستش بیاری✋🏻♥️                اردیبهشت ماه بود که منو تنها گذاشتی🥺🖤 میشه برای شادی روح مامان قشنگم صلوات بفرستید                                             

نه اخراج نمیشه فقط نمره ریاضی که داره رو کارنامه نهایی تاثیر بدی داره اخراج برا وقتیه که معدل پایین 16 بشه

متولد 85 نیستم ... بيشتر اوقات اعصاب ندارم پس گير نده دوست عزيز  ،   آرمی هستم 💜 اهل رپ به شدت هستم اگه اهل رپ هستی یا ارمی هستی دس دس نکن درخواست بده بحرفیم عشقولیی . یه ذره بی اعصابم و مودی و خل و چل پس اگه دیدی تو حال خودمم طبیعیه   .خو دیگه بسه زیادی حرف زدم جدی بوس بای 

بله منم تعجب کردم به ما هم گفتن زیر 16 

ترم اول هم که تجدید نمیشی پس اوکیه

متولد 85 نیستم ... بيشتر اوقات اعصاب ندارم پس گير نده دوست عزيز  ،   آرمی هستم 💜 اهل رپ به شدت هستم اگه اهل رپ هستی یا ارمی هستی دس دس نکن درخواست بده بحرفیم عشقولیی . یه ذره بی اعصابم و مودی و خل و چل پس اگه دیدی تو حال خودمم طبیعیه   .خو دیگه بسه زیادی حرف زدم جدی بوس بای 

نه والا ما هم تیزهوشان خوندیم

همچین قانونی نشنیدیم که زیر ۱۶ تجدیده

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport

منم دقیقا مثل دوست شما سر جلسه حالم بد شد آوردم بالا اصلا نفهمیدم چی نوشتم