2737
2734
عنوان

اینقدر جیغ کشیدم..

654 بازدید | 16 پست

شوهرم بعد از 4 روز از سر کار برگشت.منم کمی سرما خوردم حال ندارم.

اومده همش اخم و تخم می کنه میگه امیکرون گرفتی.میگه برو تو اتاق درم ببند.ماسکتم در نیار .

میگم اخه نامسلمون خفه میشم که همش ماسک رو صورتم.

درم بستس.چتد تا عطسه زدم میگه جلو دهنتو بگیر.منم گفتم در بستس .تو دیدی من جلو دهنمو نگرفتم؟اعصابم خورد شد جیغ زدم.گفتم تو ادم نیستی.تو مریض میشی من برخوردم چیه تو برخوردت چیه .چرا من هربار مریض میشم دعوا می کنی بامن.ادمم من.ادمی مریض میشه.حالا من خییلی کم مریض میشما دفعه ی قبل مرداد بود مریض شدم که از خودش کرونا گرفتم.تا الان.

میگه من میرم سر کار مریض میشی میای.چرا میری اینور اونور.4 روزو باید بشینی خونه😐😐

حالا من فقط خونه ی مامانم رفتم .اونم تنهاس 

دفعه ی قبل خودش کرونارو داد هممون.

خواهرم یه ماهه کمر درد داره شوهرش گذاشتتش رو سرش.اینم شانس منه.

گفتم تو انسانیت نداری .ادم مریض داگرمی میخاد نه استرس.همش میگه امیکرونه.رعایت کن😐😐

حالا 4 روزو میره اضافه کاری چون پول کم میاره.

بجای اینکه من غر بزنم بگم ما همش تنهاییم اون طلبکاره.من همیشه میرم پیش مادرم وقتی میره 4 روز سر کار.الان نگران مادرمم هستم نکنه از من گرفته باشه

بشه برات درس عبرت هر وقت مریض شد همینجور باش رفتار کن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله متاسفانه شوهر منم همینه، من که مریض میشم عین خیالش نیست خودش که مریض میشه انتظار داره همه کار براش کنی آخرشم طلبکاره ، تربیتشون غلطه ، اینا فقط تا دماغشونو میتونن ببینن

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
بشه برات درس عبرت هر وقت مریض شد همینجور باش رفتار کن

حالا درو قفل کردم جیغ میکشم میگم من ایدز دارم نیا تو میگیری. میگه باز کن من ماسک میزنم.😐😐

کرونام از خودش گرفته بودما.منو انداخته بود این اتاق میگفت مال تو شدیده نیا بیرون.خودش پیش بچه ماسک نمیزد منو مجبور می کرد میرم پذیرایی پیش اونا ماسک بزنم

2738
بله متاسفانه شوهر منم همینه، من که مریض میشم عین خیالش نیست خودش که مریض میشه انتظار داره همه کار بر ...

خییلی دلم گرفت.بعدش میگه تو یه چیزیت هست منکه چیزی نگفتم اینقدر عصبانی شدی😐😐😐

عزیزم بنظرم بی تفاوت باش نسبت به اینحرفاش بالاخره که تو دوسه روز دیگه خوب میشی  به جاش خودتو مظلوم کن و خودتو ناراحت نشون بده یه مدتم باهاش سرسنگین باش تا خودش بیاد طرفت بعد خیلی منطقی بهش بگو از این اخلاقت که وقتی مریض میشم اینطور برخورد میکنی دلخورم 

شوهرم چند روز پیش سرمای شدید خورد اومد خوابید خونه، هی ببر بیار ، بشور تمیز کن ، آخرش من و دخترم ازش گرفتیم ، تا دیشب که همه بهتر بودیم بهش گفتم یه چایی برام بیار هرچی خواست بهم گفت ، بهش گفتم بعد اون همه خدمتی که به تو و دخترمون کردم یه چایی آوردن ارزش اینهمه دل شکستن داره واقعا؟! میگه من که ندیدم تو خدمتی کنی ! الآنم قهر کرده پاشده رفته سرکار

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
شوهرم چند روز پیش سرمای شدید خورد اومد خوابید خونه، هی ببر بیار ، بشور تمیز کن ، آخرش من و دخترم ازش ...

هییی خواهر.من نمیدونم چرا شانس ما اینه.

خواهرم یه ماهه کمر درد داره شوهرش همه کار می کنه واسش.

حالا درو قفل کردم جیغ میکشم میگم من ایدز دارم نیا تو میگیری. میگه باز کن من ماسک میزنم.😐😐 کرونام ...

عزیزم😅بیخیالش حرص نخور، پاشو برو برا خودت سوپی چیزی بار بزار شوهرتم بفرست بره میوه بگیره و هویج، اب هویج و سیب بگیر بخور خیلی خوبه سرپا میشی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706