2733
2734
عنوان

شب درس خوندن ایرادی داره؟

264 بازدید | 27 پست

من هرکار میکنم صبح زود نمیتونم پاشم 

حتی اگ پاشم شب خوابم نمیبره

اگ شبا درس خوند ایرادی داره؟

اخه همه میگن صبح خیلی خوبع😕ولی من نمیتونم:(

پرنقش تر از فرش دلم بافته ای نیست😇💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هر موقع دیدی گیراییت بیشتر درس بخون اصلا قانون خاصی نداره 

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
2738

من واقعا نمیتونم شب بیدار بمونم حداقل سه ساعت میخوابم ساعت ۳بلند میشم تا ۶میخونم دوباره میخوابم حالا تو نمیتونی نه اشکال نداره اگه میتونی یاد بگیری چون تو شب ادم خیلی خسته میشه

ببین من علوم تربیتی خوندم به عنوان یه کارشناس بهت میگم این حرف مشاورای تحصیلی اغلب چرته! (هرچند به طور کلی اول صبح بیدار شدن اگر عادتت باشه خیلی خوبه)ولی ببین ادم چه وقتی هستی؟ من خودم شخصا هر وقت صب زود بلند میشدم درس بخونم فقط زمان هدر میدادم عوضش شبو تا صب میتونستم ییدار بمونم و چیز یاد بگیرم! ببین کی بازدهی بیشتری داری

پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی.....

هرکی سیستم بدنش یه جوره

منم صبح خیلی زود مثلا 5و6و7و... نمیتونم بخونم

9یا 10به بعد خوبه 

درکل بهتره شب بخوابی مضراتش خیلی بیشتره 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
خوابت تنظیم نیست شب واسه.استراحته 

خب ارع ولی من ی روز صبح زود پاشدم تا شب تحمل کردم ک شب زود بخوابم ولی شب هرکار کردم خوابم نبرد😐

پرنقش تر از فرش دلم بافته ای نیست😇💫
2706