2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما خودمون میخوایم بریم همونجا ی خونه اجاره کنیم خونه های اجاره ای چند روزه تمیز عس چون تو هتل الکی فقط پول میگیرن ی وعده هم بیشتر غذا نمیدن چه کاریه خوب

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2728
خب عزیزم از کرایه خونه ها اطلاع دارید 

ن ولی پسر حاریم رفته بود میگفت 3 روز برای فقط هتل 10 میلیون دادیم میگفت دیگه اینکارو نمیگنم

خودمونم دو سه سال پیش رفتیم قشم همونجا خونه تمیز اجاره کردیم نهار شام هم رستوران میرفتیم ولی اگه میخواستیم پول هتل بدیم 5 برابر میشد 

ولی کلا میرسی به کیش یا قشم خودشون رو دیواراشون زدن خانه اجاره ای خومه هاشونم خدایی تمیز شیک هس یا بزن تو دیوار کیش اونجا هم گذاشته قیمتارو

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2738
ما خودمون میخوایم بریم همونجا ی خونه اجاره کنیم خونه های اجاره ای چند روزه تمیز عس چون تو هتل الکی ف ...

من یک هفته هتل بودم کاملا تمیز بود

هر روز هم خانه داری میومد ملافه عوض میکرد و جارو گردگیری وقتی بیرون بودیم

من یک هفته هتل بودم کاملا تمیز بود هر روز هم خانه داری میومد ملافه عوض میکرد و جارو گردگیری وقتی بی ...

اره خوب هتل ها که وظیفشونه تمیز باشن خونه های اجاره ای کیش رو من میگم اوناهم واقعا تمیز هستن