2733
2739
عنوان

کیا مثل من بچه هاشون از شوهرشون بیشتر دوست دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2662 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین  الهی خدا به یکی از عزیزانم فرزند سالم‌صالح بده به حق محمد به منم پسر سالم‌صالح بده ...

انشالله بزودی به خواسته دلت برسی فقط بزور از خدا یه جنس خاص نخواه بسپار بخدا وقتی بیاد میبینی که تنها چیزی که به چشمت نمیاد جنسیتش 

2731
من  منم همسرم خیلییییی حساسه فک میکنه اونو بیشتر دوست دارم ولی قلبمو و خدا میدونه که فقط دخترم ...

ولی اگه شوهرت عاقل باشه میفهمه از حرفت اول تورو چون دخترمو بهم دادی😅من که همه میدونن فقط دخترمو دوست دارم و واقعا بقیه رو اصلا نمیخوام چرا اینجوری شدم خدا داند

2738
انشالله بزودی به خواسته دلت برسی فقط بزور از خدا یه جنس خاص نخواه بسپار بخدا وقتی بیاد میبینی که تنه ...

خدا به سر شاهده اگه اطرافیانم اینی که الان هستن نبودن یه سر سوزن واسم فرق نداشت

بخاطر شوهرم از خدا میخوام بهم پسر سالم‌صالح بده ان‌شاالله به حق محمد

ایا عشق پاک که در تمام جهان مقدسه مث عشق زن و شوهریه ایا عشق فرزند طلاق و جدایی و سردی و بالا پایین داره کسی که بگه شوهرمو دوس دارم بیشتر از بچم کلا قانون طبیعت نفی کرده خودشو گول می زنه  و صادق نیس مگه اینکه واقعا بهبچش عشق نداشته باشه و دل نبسته باشه هستن پدر ما درایی که عشق به فرزندشون ندارن 

ولی اگه شوهرت عاقل باشه میفهمه از حرفت اول تورو چون دخترمو بهم دادی😅من که همه میدونن فقط دخترمو دوس ...

منم همینم همه فهمیدن دخترم زندگیمه ولی فک میکنم همه مردا میفهمن که مادرا فقطططط بچشونو دوست دارن هرچقدرم بگن شوهرمون خدا حفظ کنه همه بچه ها رو دختر شماهم همیتطور😍🙏🙏🙏

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
من مجردم ولی دوستم فکر میکنم اینطوری باشه بچشو خیلی بیشتر دوست داره  تو صحبتا میگفت عاشق نشدم ...

اصن ربطی به نوع ازدواج نداره عزیزم از نظر من درجه عشق مادرفرزندی خیلی بالاتر از هر عشقیه مثل عشق خدای بزرگ به ما بنده هاش

2706