2737
2734
عنوان

وای شوهرم ماهیمونو کشت

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 27 پست
دیگ واقعا مسخرس ادم ب خاطر ی ماهی گلی با شوهرش دعوا کنه

موجود زندس

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه سر چه چیزایی داد میزنی

موجود زندس

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728

با وایتکس آخه😑😑😑

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
موجود زندس

همسرت چی اون موجود زنده نیست؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
همسرت چی اون موجود زنده نیست؟ 

نکشتمش که من شوهرمو😐

2738
با وایتکس آخه😑😑😑

دیونس دیگه

دیونس دیگه

خودشو ببر تو حموم،قشنگ با وایتکس شست و شو بده 😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
نکشتمش که من شوهرمو😐

نکن عزیز من نکن. ارامش خودتو حفظ کن عصبانیتتو کنترل کن بی احترامیم به شریک زندگیت نکن تو سرش داد میزنی برا ماهی اونم فردا سر تو داد میزنه برا یه چیز دیگه

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
خودشو ببر تو حموم،قشنگ با وایتکس شست و شو بده 😂😂

🤣