2733
2734
عنوان

24 صفحههه شد ولی پربازدید نشد😳😳😳

385 بازدید | 31 پست

باور کنید دنباله پربازدید شدن نیستم😐 فقط شوکه شدم

یه تاپیک زدم راجع به رنگه مو 24 صفحه شد ولی پربازدید نشد چجوری میشه همچین چیزی؟😂😂😂

دستمو ول نکن که زمین میخورم...

به صفحه نیست که به تعداد بازدیده

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه سوال همیشه برام هست که اینایی که میگن پربازدید شدیم و...از کجا متوجه میشن که پربازدید شدن؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

بازید مهمه  هی بری بیای  بازدید کنی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بعضی تایپیک  ها با دو سه صفحه  پر بازدید  میشن.

به تعداد صفحه ربط نداره به تعداد آدم هایی که تایپیک  رو باز میکنن  ربط داره  ممکنه اصلا کامنت نذارن ببینن و برن

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2738
یه سوال همیشه برام هست که اینایی که میگن پربازدید شدیم و...از کجا متوجه میشن که پربازدید شدن؟

اخی 😂😂😂😂تو دیگه خیلی پرتی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
خب نگاه ب بازدید کنده هاش کن ن صفحه ها

از کجا باید نگاه کرد بازدید کننده هاشو چجوریه؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

عزیزم اون پایینه سایت رو برو ببین

نوشته پربازدید ترین تاپیک ها

دستمو ول نکن که زمین میخورم...

پایبن سایت زده پربازدید ها  و داغ ترین ها

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706