2737
2734
عنوان

باردارا بیاید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستی ترشح سفید دارم ولی خب کم ...ولی من روزی ۳ بار لباس زیرمو عوض میکنم خارش سوزش و بو هم نداره

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘

۲۲ هفتم.

نینی پسره.

همه چی هم تا الان نرمال بوده.

شما چقدر وزن اضاف کردین تا الان؟؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2738
من  سه کیلو😑 شما چی؟

اولشم وزن کم کردین؟؟؟؟

من ۳ماه اول از ۶۸ شدم ۶۴ کیلو

الان که ماه ۶ هستم شدم ۷۰ کیلو.

از بس برنج و نون میخورم

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
اولشم وزن کم کردین؟؟؟؟ من ۳ماه اول از ۶۸ شدم ۶۴ کیلو الان که ماه ۶ هستم شدم ۷۰ کیلو. از بس برنج و ...

خخخخ پرخور شدی؟ اولش یکم وزن کم کردم😑 ویار داشتم، سعی کن چاق نشی زیاد، خودمم الان خیلی میخورم

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
خخخخ پرخور شدی؟ اولش یکم وزن کم کردم😑 ویار داشتم، سعی کن چاق نشی زیاد، خودمم الان خیلی میخورم

آرهههه.

تصمیم گرفتم از فردا رژیم نون و برنج بگیرم😢😢😢

2706