2737
2739
عنوان

بختک،فلج خواب

299 بازدید | 47 پست

من هر روز صبح زود که همسرم سر کار میره دچار بختک میشم و اون استرس و ترس وحشتناکش و تلاش و دست پا زدنم برای برگشتنم یه طرف نگران دخترم میشم که تو اتاقشه و هیچ کاری نمیتونم کنم 😢😢 از خوابیدن میترسم دیگه، همه انواعشم تجربه کردم شماها اینجور میشید؟ 

هم دلم پره هم این که میترسم که کسی اینجا خاطره وحشتناک بگه از این تجربه و من بدتر شم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی بار تو اون حال بختک بودم خیلی وحشتناک بود خیلی دیدم یپیرزن اومد نشست پیشم وقتی پریدم دیدم نیست . این فلج اعضای بدن بهش میگن زبون کوچیکه آدم میگیره بد موقع ناراحتی افسردگی میاد سراغ آدم .بد میبینی آدم ی چیزایی میبینه 

2731

من تقریبا هر روز تجربشو دارمسعی کن نترسی و آروم باشی نزدیک دیوار یا رو ب شکم نخواب نزار چیزی روی صورتت باشه و وقتی این حالت بهت دست میده ذکر بگو

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 

من یبار اینجور شدم واقعا بده 

اگه نمیگی خرافاته زیر بالشت ی چیز  آهنی مثل ناخن گیر ک بی خطر بزار 

ب من برا کابوس تو بارداری گفتن بزار واقعا جواب میداد 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2738
من ی بار تو اون حال بختک بودم خیلی وحشتناک بود خیلی دیدم یپیرزن اومد نشست پیشم وقتی پریدم دیدم نیست ...

یکم استرس و ناراحتیم زیاده این مدت و اینم شده قوز بالا قوز

من تقریبا هر روز تجربشو دارمسعی کن نترسی و آروم باشی نزدیک دیوار یا رو ب شکم نخواب نزار چیزی روی صور ...

یکم ترسم کمتر شده کنار اومدم ولی هرچقدرم قوی باشم اون لحظه ها بهم خیلی فشار وارد میشه

میدونم بختک نیست اسم رایجش رو گفتم، کاش برا منم خوب بشه خیلی اذیتم

خوب شدنش دست خودته عشقم🥰❤

ایشالا مشکلاتت کمتر بشه خودش خوب میشه

وقتی برات اتفاق میفته به خودت بگو من که میدونم بازم هیچی نمیشه و زود برطرف میشه🥰

سعی کن استرستو کمتر کنی

و اینکه سعی کن انگشتای پاتو تکون بدی

همه تمرکزتو بزار روی انگشتای پاهات اینجوری زودتر برطرف میشه❤

2706