2733
2739
عنوان

کسایی که جوش سرسیاه دارید بیاید راه حل بدم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 86 پست
من پوستم چربه وروی بینیم و گونه هام جوش سرسیاه دارم میخام از داروخونه چیزایی ک خوبه واسه پوستم بخرم ...

عزیزم برو پاکسازی پوست بکن 

چند جلسه میکرو برو دو سه جلسه هم هیدرو برو 

بعدش حتما از زل شستشو مخصکص صورتت استفاده کن بعد تونر بعد کرم ابرسان

اگه خیلی چرب صورتت روزی دوبار این کارو بکن اگه خیلی چزپ نیست صبحا اب بزن بعد کرم ابرسان

شبا ژل شستشو تونر ابرسان کرم دورچشم بعدم لا لا

بتونی سالی دو بار میکرو ی بار هیدرو بری خوبه 

من توی قزوینم میکرو جلسه ی ۱۰۰ تا ۱۲۰ باید هر ۲ هفته بری هیدرو ۹۰ تا ۱۰۰ اینوه چند حلسه بخلی هرکدوم بری به خودت بستگی داره

ولی چون دوست ابجیم کارش اینه و خیلی دلسوز گفت ۳ جلسه میکرو ی جلسه هیدرو کافی برای بار اول

بعدش سالانه ۲ جلسه میکرو ی جلسه هیدرو 

خوبه؟ منم رو بینیم دارم  میخام برم پاکسازی ولی گرونه...

در میاری بازم پر میشن باید کاری کنیم منافذ پوست جمع بشه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه؟ منم رو بینیم دارم  میخام برم پاکسازی ولی گرونه...

من داشتم ولی استفاده نکردم ازش .

منم دیروز ی خانم گفت چرا پاکسازی نمیکنی گفتم چقدر میشه گفت از۲۴۰داریم ب بالا منم تو افق محو شدم .

خدایا خودت به دلم آرامش بده
در میاری بازم پر میشن باید کاری کنیم منافذ پوست جمع بشه

اگه الودگی روی پوست بمونه

روتین پوست رعایت نشه باز برمیگرده

ولی کلا پاکسازی پوست سالانه واقعا لازم

و اینکه چه محصولی به پوست بزنی هم مهمه 

2731
ماسک سیاه میزنم ولی فایده ندارد...

آره یهو میبینی پر میشه صورت آدم با چرک بازم چن روز خوبه بازم ادامه ماجرا...😪

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738
اگه الودگی روی پوست بمونه روتین پوست رعایت نشه باز برمیگرده ولی کلا پاکسازی پوست سالانه واقعا لازم ...

من روتین پوستی رعایت میکردم ولی باز همون اش و همون کاسس

واسه منم ذغالیه  والا هییییییچ اثری ندارع :/

بخدا من هیچی نمیدونم چی ب چیه روتین چیه نمیدونم چی چیه .نمیدونم چی هم بخرم ای خداااا.دماغم ازبس چربه عینکم همش میاد پایین عصبی شدم دیگه

خدایا خودت به دلم آرامش بده
الان تو رفتی جواب گرفتی؟ من حقیقتش ندارم زیاد هزینه کنم 

من بهمن میخام برم ۳ جلسه تا قبل عید میکرو برم ی جلسه هیدرو پولشو تیکه تیکه جمع کردم😁

ولی آبجیم رفته خدایش خیلی بهتر شد صورتش اصلا شعار نمیدم مزو که دیگه نگم محشره داشته باشه ادم سالی ۳ بار بره عالیه ولی خب خدایش من زورم میاد بالای ۳۵۰ تومن جلسه ی

خب نمیخاد زیاد بری همین دو جلسه میکرو برو بسه 

ولی ژل شستشو تونر ابرسان بگیر رعایت کن 

نمیگم مارکای خارجی بگیر چون واقعا گرونن ایرانی بخر من خودم ایرانی استفاده میکنم خیلی تحقیق کردم 

مثلا زل شستشو مورینگا امو و ویتالیر خوبن

تونر ویتالیر مدل اکتیوش خوبه من دارم راضیم 

کرم ابرسانم من خیلی گشتم الان نئودرم گرفتم کاسه ای 

میتونی سرچ کنی تو نت بری داخل سایت ترب بعد سایتای که حراج میزنن بخری من همیشه اینطوری خرید میکنم

دیجی هم خیلی حراج میذاره 

مارکای لافارر و نئودرم و سینره و مورینگا امو و ویتالیر و ... مارکای ایرانین بخری برات کم کم ۶ ماه استفاده میشه یعنی بخای پولشو توی ۶ ماه تقسیم کنی چیز ناچیزی میشه

اسکراب صورتم هست مارکای ایرانی خیلی زیاد بخر هفته ی بار وقتی رفتی حموم کارتو کردی تموم شد اخرسر اسکراب بزن صورتتو اروم ماساژ بده بعد دوش گرفتی چندبار صورتت اب خنک خنک بزن بعد اومدی بیرون تونر بزن بعدم ابرسان

ماسک صورتم هست ماهی دوبار بزنی کافیه بهترین زمانشم بعد اسکراب زدن 

از این ببعد یاد بگیر پول بذاری کنار ما زنا عادت داریم خرجای دیگه میکنیم به پوست میرسیم دلمون نمیاد ولی کلی لباس و ظرف اینا تو خونه انبار داریم 

2706