2733
2734
عنوان

یک عدد مرغ برای۲۰ نفر؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196452 بازدید | 2118 پست

منم همچین میزبانی دیدم اما نه تا این حد   غذا کم درست میکنه مثلا واسه ده نفر یه مرغ   خیلی بده این رفتار  کم دعوت کن اما در عوض با کیفیت  طرف میره مهمونی خجالت زده نشه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
من یه مرغ بزرگتر برا ۱۲نفر میپزم  چجوری چهار نفر ؟؟؟؟ یعنی یه رون برا یه نفر ؟

یا خدا تا حالا باورم نمیشد اینجور تاپیکا رو میدیدم تا اینکه به کامنت شما رسیدم ،😳😳😳دوازده نفر سه مرغ میخواد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری برای ۱۲نفر حالا میگیم سینه رو چهار تیکه کنی رونم‌چهارتیکه بیشتر که نمیشه میشه ۸نفر

ما تیکه ایی نمیکنیم 

کامل میپزیم تو آب 

بعد براش سس درست میکنیم 

کنارش سیب زمینی سرخ میکنیم و گوجه 

غذای ترک هاست 😅

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731

چطوری؟؟؟🙄🙄🙄

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

نهایت پنج نفر دوازده وای خیلی کمه یدونه 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
بعد تازه سر سفره مامانش گفت سیما اون یکی خواهرش ک نیومده بود خیلی کباب دوست داره واسش بذار من هنگ ب ...

حرص نخور دیگ توام همینطوری ازش پذیرایی کن از خجالتش در بیای😑😑

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2740
بعد تازه سر سفره مامانش گفت سیما اون یکی خواهرش ک نیومده بود خیلی کباب دوست داره واسش بذار من هنگ ب ...

واقعا گذاشتن براش؟😶

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
اره منم یه مرغ ۸ تیکه میکنم 

تازه باید معمولا دوتاتیکه اضافه بزاری که شاید یکی خواست دوتابخوره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
خاله منم اینجوریه بری خونشون یه ور شکمت خالیه 

شما با کاربر بالای دختر خاله نیستین ؟ اونم از خاله اش گفت 😂

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
ما تیکه ایی نمیکنیم  کامل میپزیم تو آب  بعد براش سس درست میکنیم  کنارش سیب زمینی س ...

والله منم ترکم پس مهمونایه شما هم گشنه بلند میشن از سفره

من برای ۱۲نفر حداقل دوتا مرغ میزارم اصولا چون سینه خورده نمیشه من رون خالی درست میکنم برای هر کی یدونه رون کامل

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2706