2737
2734

چن وقت پیش ۴ روز خونریزی دلشتم بعد دکار ازمایش و کلونسکوپی نوشت ازمایش دادم گفت انگل داری ولی هزینع کلونسکوپی رو نداشتم.ممکنه فقط بخاطر انگل بوده باشه؟

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خونریزی شدید یا کم؟؟ دارو چی نوشت ؟

شدید بود ولی فقط ۴ روز دکتر سفکسیم و مترونیدازول نوشت

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
نه ممکنه کولیت هم باشه

کولیت همیشع خونریزی داره یا ن

شدید بود ولی فقط ۴ روز دکتر سفکسیم و مترونیدازول نوشت

خوب نشدی؟؟ داشتم تاپیکاتو می‌خوندم حرف از عفونت دائمی بدنت زدی 

انگل باعث عفونت بدن میشه 

آزمایش انگلتو دکتر دید این داروها و داد؟

خوب نشدی؟؟ داشتم تاپیکاتو می‌خوندم حرف از عفونت دائمی بدنت زدی  انگل باعث عفونت بدن میشه  ...

خونریزی خوب شده

ولی بدنم همیشه عفونت داره ۲ساله زمستون عفونت چشم میگیرم عفونت زنونه هم دارم زیر شکمم وحشتناک درد میگیره

اره دکتر ازمایش رو ک دید گفت انگل داری بعد اون داروها رو برام نوشت

2738
خونریزی خوب شده ولی بدنم همیشه عفونت داره ۲ساله زمستون عفونت چشم میگیرم عفونت زنونه هم دارم زیر شکم ...

عزیزم بهترین دارو که هم ارزونه هم عوارض نداره یکی عنبر نسا بخرید بسوزونید یه دامن تنتون کنید بشینید به حالت دستشویی روش که دودش به واژنتون بخوره 

یکی هم دمنوش پونه آویشن روزی دوبار 

خیلی تاثیر داره اینا 

عزیزم بهترین دارو که هم ارزونه هم عوارض نداره یکی عنبر نسا بخرید بسوزونید یه دامن تنتون کنید بشینید ...

گلم ینی واقعا عنبر و دمنوش هایی ک گفتین تاثیر داره؟

گلم ینی واقعا عنبر و دمنوش هایی ک گفتین تاثیر داره؟

واقعا تاثیر داره 

من در حدی عفونت داشتم که همسرمم بعد رابطه عفونت گرفته بود از من 

چند وقت عنبر دود کردم خوبه خوب شدم .گوش شیطون کر دیگه ترشح. و عفونت قبلمو ندارم 

دمنوش های هم که گفتم مادرم استفاده می‌کنه عفونت رحم و مثانه داره حتی دیروز خونه من بود درد زده بود به پهلوهاش داشت هلاک میشد امروز رفت خونه خودش دم کرد خورد گفت آرومتر شدم